logo

12 Kasım 2014

ERZURUM’DA TEOG ÇALIŞTAYI YAPILDI

VBB_1897

 

Bir gün süreli gerçekleştirilen çalıştayda TEOG öncesi eksiklerin giderilmesine yönelik bilgi alışverişinde bulunuldu.

Çalıştay öncesinde Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürü Mustafa Kemal Biçerli, Milli Eğitim Bakanlık Müşaviri Ercan Demirci ve Milli Eğitim Müdürü Yüksel Arslan Erzurum Valisi Dr. Ahmet Altıparmak’ı makamında ziyaret ettiler.

Ziyarette Genel Müdür Biçerli yapacakları çalıştay hakkında Vali Altıparmak’a bilgiler verdi. Genel Müdür Biçerli,  birinci kısmı 26-27 Kasım 2014 tarihinde yapacak olan TEOG sınavı öncesinde dokuz bölge de çalıştay gerçekleştirdiklerini, Erzurum’da da yapacakları çalıştayı geçen yıl TEOG sınavına giren, bu yıl dokuzuncu sınıf öğrencisi olan 48 öğrenci ile yapacaklarını ve amaçlarının geçen yıl yaşanan problemleri ve eksiklikleri gidermek olduğunu söyledi.

Erzurum Valisi Dr. Ahmet Altıparmak’ta ziyaretin kendilerini memnun ettiğini, yapılacak çalıştayların bu yeni sistemin iyi işlemesi açısından yararlı olacağını belirtti. Bu süreçte yer alan öğrenci öğretmen ve velilerin gözlemlerinden düşüncelerinden yararlanmaya çalışılarak, TEOG sistemini nitelikli, sağlıklı ve kalıcı hale getirmenin gerekli olduğunu söyledi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+3 = ?

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx