logo

ERZURUMLU HANIMLARIN YENİ ADRESİ MELİSSA HİZMETE AÇILDI

 

YENİ REKLAM

 

Kaliteli markalar ve uygun fiyat anlayışıyla dikkat çeken  Melissa,  Terminal Caddesi’nde hizmete girdi.

Bujiteri, kozmetik, çorap, çamaşır , eaşarp, şal, çanta, gözlük, takı  ve ağız bakım ürünlerinin yer aldığı geniş ürün yelpazesine sahip olan Melissa, Erzurumlu hanımların yeni gözdesi oldu.

İşyeri  Yöneticisi Vefa Yıldırım, KentVizyon Haber’e yaptığı açıklamada, amaçlarının ekonomik fiyatlar ve kaliteli hizmet anlayışıyla  Erzurumlulara en iyi hizmeti  sunmak olduğunu söyledi.

Mağazanın ağırlıklı olarak kadınlara hitap ettiğini belirten  Yıldırım, ‘’ Terminal Caddesi Kardelen apartmanı altında hizmete açtığımız mağazamız kısa sürede yoğun ilgi gördü. Kaliteli markaları uygun fiyatlarla satışa sunmak, müşterilerimize cazip geliyor. Erzurumlu hanımlar kozmetik ve bujiteri alanındaki birçok ürünü mağazamızda bulabiliyorlar. Şu an fiyatlarımız çok uygun. Amacımız Erzurumluya en iyi hizmeti ekonomik fiyatlarla sunabilmek’’ dedi.

Yıldırım, hedeflerinin Erzurum’da markalaşmak olduğunu belirterek, ekonomik fiyat ve kaliteden ödün vermeyen tüm tüketicileri Melissa’ya beklediğini ifade etti.

Melissa’dan alışveriş yapan Erzurumlu hanımlar ise fiyatların çok uygun olduğunu, kalite ve ucuzluğu bir arada buldukları bir mağazadan alışveriş yapmanın ayrıcalığını yaşadıklarını ifade ettiler.

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+5 = ?

bahis siteleri