logo

Erzurum’un Çınarlık ‘Yücelik Ailesi’ne Vefa Plaketi

ERZURUM’UN ÇINARLIK ‘YÜCELİK AİLESİ’NE VEFA PLAKETİ

Erzurum’da 1950 yılından beri Yücelik Ailesi’nin üçüncü kuşağı Serdar Yücelik’e ‘Şehrimize Değer Katan Değerler’ projesi kapsamında vefa plaketi ile ödüllendirildi.
Kent Konseyi İl Başkanlığı’nda düzenlenen törende Erzurum’a yatırım öncülüğünde 60 yılı aşan ticaret unvanı ile hizmet veren Yücelik Boya, Hırdavat, İnşaat Malzemeleri Limited Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Yücelik’e Erzurum’a 50 yılı aşkın hizmet vermesi adına ‘Şehrimize Değer Katan Değerler’ projesi kapsamında vefa plaketi ile ödüllendirildi.
Erzurum Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle şimdiye kadar şehrimizin 22 değerini ziyaret ettiklerini ifade eden Kent Konseyi Başkanı Aydın Bozkurt, ‘Memleketimizde 40 seneden fazla ticaretle uğraşan tüm esnafımızı onure edeceğimiz bir program yapmayı düşünüyoruz. Programımızın adı “40 Yılın Alınteri” olacak. Yapacağımız programla Erzurum’un emektar esnafını bir araya getireceğiz’ dedi.
Kent Konseyi Başkanı Aydın Bozkurt’un elinden plaketi alan Yönetim Kurulu Başkanı Yücelik,’ Bu kıymetli plaketi rahmetli dedem ve babam adına alıyorum. Umuyorum ki, onlara layık bir evlat olarak Erzurum’da 1950 yılından beri ticaret yapmaya devam edriyoruz. Bu ödülü layık gören Kent Konseyi Başkanımız Aydın Bozkurt ve Yönetimine teşekkür ediyorum. Ülkemizin istikrarı için yatırımlarımıza devam edeceğiz’ dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

8+6 = ?

bahis siteleri