logo

02 Mart 2019

ERZURUM’UN TEK KADIN ADAYI İYİ PARTİLİ CANAN UÇAR, SEÇİME İDDİALI HAZIRLANIYOR

 

‘’Palandöken’in güzel insanları için geliyoruz’’parolasıyla Partisinin belirlediği program dahilinde seçim çalışmalarını sürdüren Erzurum tek kadın  belediye başkan  adayı olan  Palandöken İyİ Parti Belediye Başkan Adayı  Canan Uçar,  Palandöken İlçe Başkanı Alparslan Yapağı  ile birlikte  ziyaretlerine aralıksız devam ediyor.

Gününün büyük bir kısmını ziyaretlere ayıran Uçar, süt evler, Çat yolu,  Toki, Yenişehir birinci marketler, Yıldızkent  bu kapsamda ev ev, dükkan dükkan gezerek hem kendini tanıtıyor hemde 31 Mart seçimleri için destek istiyor.

Palandöken’de mahalle sakinleriyle temas halinde olan Uçar, Palandöken sınırları içerisinde tapu sorunlarını gidereceklerini söyledi.

Başkan seçilmesi halinde toplumun tüm kesimlerine hizmet edeceklerini belirten Uçar,makam kapılarının tamamen vatandaşlara tamamen açık olduğunun altını çizdi.Yerel seçimler için daha yolun başında olmasına rağmen farklı ve samimi çizgisiyle gönüllerde şimdiden yer eden Uçar seçimlerdeki iddiasını gözler önüne serdi.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+9 = ?

bahis siteleri