logo

09 Ağustos 2017

Eski Belediye Başkanı Prof.Dr. Gemalmaz, Başkan Bulutları ziyaret etti

Erzurum’un ilk Büyükşehir Belediye Başkanı Prof.

45Dr. Ersan Gemalmaz, Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar’a sürpriz yaptı. Yılın her yaz mevsiminde geldiği Erzurum’da yakınlarıyla hasret gideren Gemalmaz, Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar’ı da ziyaret etti.

 

Gemalmaz, Başkan Bulutlar’ın belediyecilik hizmetleri ve birikiminden de övgüyle bahsetti. Erzurum’un “Büyükşehir” statüsüne kavuşmasının ardından yapılan seçimlerde Refah Partisi’nden (RP) Büyükşehir Belediye Başkanı seçilerek 1994-1999 yılları arasında görev yapan Prof. Dr. Ersan Gemalmaz, Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar’ı makamında ziyaret etti. Bulutlar’la olan tanışıklığı Büyükşehir Belediye Başkanlığı yaptığı döneme kadar uzanan Gemalmaz, “Kendisiyle çalışmaktan her zaman mutluluk duydum” dediği eski mesai arkadaşını öve öve bitiremedi.

 

Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar’ın işinin ehli, tecrübeli ve dürüst bir yönetici olduğunu ifade eden Gemalmaz, “Palandöken ilçesinin geldiği noktaya bakınca, Orhan bey kardeşimin fevkalade güzel hizmetlere imza attığına şahit oluyorum. Kendisini ve ekibini yürekten kutluyorum. Çünkü Erzurum insanına hizmet ediyor olmak, hakikaten de mutlulukların en büyüğü” ifadelerini kullandı.

 

Başkan Bulutlar’la birlikte Palandöken Belediyesi’nin yeni hizmet binasını gezen Ersan Gemalmaz, belediye binasının ilçeye yakışır bir yatırım olduğuna dikkati çekerek, “Yeni hizmet binasında insanlarımızın her türlü ihtiyacını gidermeye yönelik tüm adımlar atılmış, her şey çok ince düşünülmüş. Fevkalade güzel bir eser olmuş. Erzurum’a ve Palandöken ilçesine hayırlı olsun” dedi.

 

Gemalmaz’a, Palandöken Belediyesi’nin proje aşamasında olan ve inşaatı devam eden çalışmaları hakkında bilgiler de aktaran Bulutlar, “Büyükşehir Belediyemizin ilk başkanı olan Sayın Ersan Gemalmaz büyüğümüzden çok şey öğrendim. 5 yıl boyunca birlikte çalıştık; ben o dönem Büyükşehir Belediyesi’nde Teftiş Kurulu Daire Başkanlığı görevindeydim. Kendilerinden çok şey öğrendim, naçizane tecrübelerim ve birikimlerim, Ersan Gemalmaz büyüğümüzün idareciliği döneminden kalan bir mirastır. İşte şimdi bana kalan bu miras sayesinde ilçeme hizmet etme ayrıcalığını ve mutluluğunu yaşıyorum. Allah’a hamdolsun milletimiz bizi bugüne dek bizi hiç mahcup etmedi, bizler de milletimizi mahcup etmeyeceğiz. İnşallah hep böyle de devam edeceğiz. Prof. Dr. Ersan Gemalmaz başkanımız ve büyüğümüzün bizi layık gördüğü övgüler, doğru yolda olduğumuzu gösteriyor” diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+2 = ?

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx