logo

11 Aralık 2014

ETÜ REKTÖRÜ YAYLALI’DAN TEŞEKKÜR MESAJI

Etkinlik4130

Erzurum Teknik Üniversite Rektörü Prof. Dr. Muammer Yaylalı, yeniden atanması ile birlikte teşekkür mesajı yayımladı.

Mesajında Yaylalı; “Öğretim üyesi arkadaşlarımızın güven ve desteği, Yüksek Öğretim Kurulu’nun teveccühü ve Sayın Cumhurbaşkanımızın takdiri ve onayı sonucunda ikinci defa Erzurum Teknik Üniversitesi rektörlüğüne atanarak, şehrimize ve ülkemize hizmet edecek olmanın sevincini ve mutluluğunu bir kez daha yaşamaktayım. Dört yıllık rektörlük görevim süresince, üniversitemizin fiziksel gelişimi, akademik yapılanması ve eğitim-öğretim anlayışıyla kısa zamanda Türkiye’deki üniversiteler arasında iyi bir konuma getirmek amacıyla yapmış olduğumuz çalışmalar başta öğretim üyeleri, çalışanlarımız ve kamuoyunun takdirini kazanmıştır. Türkiye’deki altı teknik üniversiteden birisinin mensupları olarak idari ve akademik kadrolarımız ve öğrencilerimizle birlikte bir aile olmayı başarabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz. “Yarınları Birlikte Şekillendirelim” sloganıyla çıkmış olduğumuz bu yolda, başta şehrimiz ve ülkemizin değişim ve gelişim hedeflerini kendimize esas alarak ülke sınırlarını aşacak bir üniversite oluşturmak üzere hazırladığımız stratejik plan doğrultusunda tüm faaliyetlerimizi planladık ve uyguladık. Bu yolda şiarımız bilim insanlarımızın akademik özgürlükleri doyasıya yaşadığı, demokratik, çoğulcu, rekabet edebilen, bilimin ışığında yetişerek yarınları şekillendiren mezunlar üreten bir dünya üniversitesi oluşturmaktır. Bu bağlamda henüz dört yıllık bir üniversite olmasına rağmen gerek fiziksel alt yapısının şekillenmesi, gerek laboratuvar imkanlarının her geçen gün dünya üniversiteleri standartlarına yaklaşması ve gerekse modern eğitim ve öğretim anlayışıyla müfredatlar oluşturmasıyla kısa zamanda çok mesafeler kateden üniversitemizin gelecekte çok daha iyi yerlerde olacağına olan inancım tamdır.

Üniversitemizin rektörlüğüne ikinci defa atanmam konusunda verilen bu kararın ülkemize ve üniversitemize hayırlı olmasını dilerken, bu göreve layık görüp teveccühlerini esirgemeyen tüm akademik ve idari personelimize, kurum, kuruluş ve Erzurum halkına bir kez daha teşekkür ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

 

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+9 = ?

www.backlinktr.biz | 523: Origin is unreachable

Error 523 Ray ID: 5355d60028d059b2 • 2019-11-14 03:18:21 UTC

Origin is unreachable

You

Browser

Working
Vienna

Cloudflare

Working
www.backlinktr.biz

Host

Error

What happened?

The origin web server is not reachable.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Check your DNS Settings. A 523 error means that Cloudflare could not reach your host web server. The most common cause is that your DNS settings are incorrect. Please contact your hosting provider to confirm your origin IP and then make sure the correct IP is listed for your A record in your Cloudflare DNS Settings page. Additional troubleshooting information here.