logo

“GELECEĞİMİZ İÇİN AİLECE EL ELE” PROJESİNE TAM DESTEK

 

aılAile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından Erzurum’un Çat ilçesinde hayata geçirilen “Geleceğimiz için Ailece Ele Ele” Projesi için Çat Kaymakamlığı tarafından proje ofisi tahsis edileceği bildirildi.
Proje Koordinatörü Süleyman Tanas, projenin hayata geçirilmesi konusunda Çat Kaymakamlığı ve Çat Belediyesi’nden tam destek aldıklarını ifade etti.
Tanas, Çat Kaymakamlığı tarafından proje ofisi tahsis edileceğini belirterek, şunları söyledi:
“Geleceğimiz için Ailece El Ele Projesi” Çat ilçemiz açısından büyük önem arz ediyor. Projemizle aile kavramının güçlendirilmesini ve ilçenin sosyal açıdan gelişmesini sağlayacağız. Projemizin kabul edilmesinden sonraki süreçte desteklerini esirmeyen kaymakamımız ve belediye başkanımıza teşekkür ediyoruz. Çat Kaymakamlığı proje ofisimizi tahsis edecek. Ofisimiz İlçe Halkeğitim Kütüphanesi içerisinde yer alacak. Çat Belediyesi ise eğitimlerimiz konusunda konferans salonun ve uygun yer ihtiyacını karşılayacak” dedi.
Tanas, ilçede önemli ilgi gören projenin hayata geçirilmesi konusunda destek veren tüm kurumların temsilcilerine teşekkür etti.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+1 = ?

bahis siteleri