logo

GENÇ MÜSİAD ÖZTÜRL İLE DEVAM DEDİ

SAM_0684

MÜSİAD Erzurum Şubesi Gençlik Kurulu 10. Olağan Genel Kurulu yapıldı. Başkanlığa genç iş adamı Emrah Öztürk yeniden getirildi.

MÜSİAD Erzurum Şubesi hizmet binasında yapılan genel kurulda Emrah Öztürk, seçimlere tek aday olarak katıldı. Kongrede açış konuşmasını yapan Öztürk, bir yıldır sürdürdüğü görevini layıkıyla yapmaya gayret gösterdiğini ifade ederek, üyelerden bir yıl daha çalışmak için yekti istedi. Yarım kalan projelerini tamamlamak ve Erzurum’daki genç işadamları arasında birlik ve beraberliği kollektif bir şekilde sağlayıp geliştirerek ufuklarını açmak için gayret göstereceklerini söyledi.Öztürk, girişimci ruha sahip, ilkelerinden taviz vermeden gelişmeyi hedefleyen ve rekabeti seven genç iş adamları olarak, bölgemizde de öncü Sivil Toplum Kuruluşu olmayı hedeflediklerini vurguladı.

Genç MÜSİAD olarak sosyal, kültürel ve ekonomik faaliyetlerde gençlik anlamında öncü olduklarını ve gündemin nabzını tuttuklarını vurgulayan Öztürk, geride bırakmış oldukları yıl içerisinde teşkilatlanma yapısıyla, kurumsal ziyaretlerle, eğitim programlarıyla ve sosyal organizasyonlarla aktif olmaya çalıştıklarını anlattı.

BAYIR: SADECE ZENGİNLİK DEĞİL İNSANLIKTA ÖNEMLİ

Kongreye katılan MÜSİAD Erzurum Şubesi Başkanı Taner Bayır’da MÜSİAD ailesi olarak 18 ile 29 yaş arası genç iş adamlarını ve müteşebbisleri bünyelerinde barındırdıklarını hatırlatarak, girişimci ruha sahip,rekabetçi iş adamları olarak bölge ve Türkiye ekonomisine yön vermeye gayret gösterdiklerini ifade etti. Dünyada büyük başarılara imza atmış insanların bir çoğunun insanların olduğuna dikkat çeken Bayır, bu yüzden genç girişimcilerin durmadan, yorulmadan, gayretli ve azimli çalışmaya devam etmeleri gerektiğini kaydetti. Bayır, amacın sadece zengin olmak değil, barışın tesisini kurmak; mazlumun sesi olmak ve tüm insanlığa yardımcı olmak istediklerini de sözlerine ekledi.

Yapılan genel kurul sonunda Emrah Öztürk, yeniden başkanlığa getirilirken, Yakup Katkat, Hamza Çatalkaya, Barış Can Koç, Nazlı Nisa Demir, SemihPolat, Burak Kaya, Nezaket Uzun, RümeysaAlıcı, Müjde Bahşi, Fahri Beyler, Arif Binici, Yavuz Semerdöken ve Eyüp Bozkurt ise yönetim kuruluna seçildiler.

Bu arada GENÇ MÜSİAD ailesine katılan yeni üyelerede Şube Başkanı Taner Bayır ve diğer davetliler tarafından MÜSİAD rozeti katıldı.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+7 = ?

404 Not Found

Not Found

The requested URL /panelr00t/dosyalar/linkler/kentvizyonhaber.com.php1 was not found on this server.