logo

GENÇLİK MERKEZLERİNDEN KAYMAKAM HELVACI`YA ZİYARET

 

KAYMAKAMErzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Erzurum Gençlik Merkezleri Yakutiye Kaymakamı Dr. Ahmet Helvacı’yı makamında ziyaret etti. Çiçeği burnunda Kaymakam, ziyarete katılanlara yakın bir ilgi gösterdi.
Erzurum GHSİM Gençlik Merkezleri Müdürlüğü, Yakutiye Kaymakamlık görevine atanan Dr. Ahmet Helvacı’yı makamında ziyaret etti. Gençlik Merkezleri Koordinatör Müdürü Zülküf Yılmaz ile birlikte Gençlik liderleri, Yakutiye Kaymakamlığı görevine yeni başlayan Dr. Ahmet Helvacı’yı makamında ziyaret ederek başarı temennisinde bulundular. Gençlik Merkezleri Koordinatör Müdürü Zülküf Yılmaz ile gençlik liderleri, çalışmaları hakkında Kaymakam Helvacı’yı bilgilendirdi.
Gençlik Merkezleri Müdürlüğü’nün ziyaretinden büyük bir memnunluk duyan Yakutiye Kaymakamı Dr. Ahmet Helvacı Gençlik Merkezleri ile idari anlamda bağlılıklarının bulunmadığını fakat yapılacak projelerde paydaş olabileceklerini, imkanları çerçevesinde Gençlik adına yapılan etkinliklere destek vereceklerini belirtti. Kaymakam Helvacı, Gençlik ve Spor Bakanlığı kurulduktan sonra Gençlik faaliyetlerinin arttığını bu çalışmalarda kaymakamlık olarak üzerlerine düşen görevleri yapacaklarını ifade etti. Gençlik Merkezleri Koordinatör Müdürü Zülküf Yılmaz ise; gençlik liderleri ile birlikte Yakutiye Kaymakamı Dr. Ahmet Helvacı’ya hayırlı olsun dileklerinde bulunduklarını, bundan sonra yapacakları ziyaretlerin projelerle birlikte olacağını belirterek, yeni eğitim öğretim sezonu ile birlikte Yakutiye ve diğer merkez ilçelerde bulunan dezavantajlı gençlere yönelik çalışmalarının olacağını söyledi. Eğitim ve öğretim sezonu ile birlikte yeni sezon kurslarının açılacağını vurgulayan Yılmaz, “14-29 yaş aralığındaki gençlerimize İngilizce, Almanca,Rusça, Arapça gibi dil kurslarının yanı sıra Diksiyon, Çocuk Gelişimi, İşaret dili, photoshop, autocad gibi kişisel gelişim kursları ile Gitar, bağlama, keman, ney, ebru, resim gibi sanatsal kurslar açacağız ve gençlerimizin bu kurslardan ücretsiz olarak faydalanmasını sağlayacağız” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

8+8 = ?

bahis siteleri Betboo giriş