logo

05 Temmuz 2014

GEZ GÖR CAĞ KEBAP’TA İNANILMAZ RAMAZAN KAMPANYASI

cağ-kebap-300x200Gez Gör Cağ Kebap Salonu ramazan ayına özel kampanyasıyla yoğun ilgi görüyor. Çorba, 3 cağ kebap tatlı ve meyveden oluşan Rmazan menüsü sadece 15 TL olarak, müşterinin beğenisine sunuluyor.
İşyeri sahipleri Kenan Tunç ve Nejdet Yüksel tarafından açılan ve “herkes tatsın diye ” sloganıyla yola çıkan Gez-Gör Cağ Kebap Salonu’da kısa süre önce başlatılan kampanya ile Erzurum yöresinin meşhur Cağ Kebabı 4 TL ‘ye müşterilere sunulurken, ramazana özel kampanya Erzurumlulardan yoğun ilgi görüyor.
işletme sahibi Kenan Tunç “ Ramazanda cağ kebap yemek isteyen herkesi bekliyoruz. Kongre Caddesi’nde bir çok Cağ Kebapçı olmasına rağmen biz iddia ediyoruz ki bu fiyata bu lezzette bizden iyisi yok.Bunu anlamanın tek yolu ise Gez-Gör Cağ Kebap’tan geçiyor’’dedi.
Yüksel ise Ramazan kampanyasına ilginin kendilerini bir hayli memnun ettiğini belirterek, ‘’ Bazı lokantalarda yaklaşık 15 TL ye satılan cağ kebap fiyatına biz menü veriyoruz, tüm Erzurumluları bekliyoruz’’ dedi.
TL ile Gez-Gör Cağ Kebaba gelerek vatandaşların da yoğun ilgi gösterdiği cağ kebabını tadan müşteriler ise, Ramazanda uygun fiyata çok lezzetli bir bu hizmeti veren işletme sahiplerine teşekkür ettiler.
cağ-kebap3-300x200

Share
#

SENDE YORUM YAZ

8+7 = ?

bahis siteleri