logo

08 Kasım 2014

GÖKTUĞ İNŞAAT’TA 3. ETAP BAŞLIYOR

göktuğ

 

 

 

Göktuğ İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Tuncer Tuğoğlu, Göktuğ İnşaat  üçüncü etabın başlayacağını yeni proje doğrultusunda 32 daire yapılacağını ifade etti.

Tuğoğlu, 1977 yılından beri inşaat sektöründe olduğunu anımsatarak ,  Göktuğ konut olarak 84 konut yaptıklarını söyledi.

Konutların her bütçeye hitap ettiğini belirten Tuğoğlu, konut fiyatlarının 85 bin TL’den 135 TL’ye kadar değiştiğini belirterek, konutların tapularının satış yapıldığını anda verildiğini anımsattı.
Uygun imkanlarla kampanyalar düzenlediklerini belirten Tuğoğlu, ” İkinci etapta sona geldik, konutlarımızda tüm imkanlar mevcut. Üçüncü etaba başlıyoruz.  Kapalı oto park olan konutlarımız her bütçeye hitap ediyor. Erzurumlular kira öder gibi ev sahibi olacak. Şu an konutta uygun kampanyalarımız var. Yüzde 30 peşinat 36 ay taksit imkanı sunuyoruz. Kredi konusunda 3 bankayla proje çalışmaları yaptık. Altını çizerek söylüyorum ki bizim şirketimizde faizde vade farkı almıyoruz. Amacımız, Erzurumluların uygun imkanlarla ev sahibi olmasını sağlamak. ” dedi.

Hilalkent’te inşaat yapmanın bir takım dezavantajları olduğunu değinen Tuğoğlu, Hilalkent’te alt yapı ve yol sorunlarının aşılması için Yakutiye Belediyesi’nden destek istedi.

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+4 = ?

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx