logo

Gözünüz arkada kalmasın

Sur Teknoloji hizmete açıldı.

saeGenç girişimciler Yunus Karataş ve Mehmet Çelik ortaklığında kurulan firma kaliteyi güvenli şekilde en uygun fiyata sunmayı hedefliyor.

 

Elektronik güvenlik sistemlerinin satış ve montajını yapacak olan Sur Teknoloji; ev, bina, toplu yaşam alanları, siteler, özel sektöre ait işyerleri, kamu kurum ve kuruluşlarına güvenlik kamera sistemleri, alarm sistemleri, görüntülü diafon sistemleri, yangın sistemleri, turnike sistemleri fiber kablolama sistemleri, telefon santrallerinin tamir ve onarım işlerini de içinde barındıran geniş kapsamlı teknolojik hizmet sunuyor. Güvenlik sistemlerinin yanı sıra OGS ve HGS sistemleri, RGB iç ve dış ekran led tabela, kayan yazı led panel sistemleri ,saat derece ekran sistemleri, gibi dijital tabela tamir onarım ve yeniden yapımı ile ilgi tüm işleri bünyesinde bulunduran Sur Teknoloji müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor.

 

ÖNCELİĞİMİZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

 

Elektrik ve elektronik sektörüne yeni başlangıç yaptıklarını belirten genç girişimci ortaklarından Yunus Karataş; “Hızla gelişen güvenlik sektöründe hedefimiz, sektörel ihtiyaç ve taleplerde kaliteli hizmet bilincini öncelikli tutmaktır. Sur Teknoloji, elektronik güvenlik sistemlerinin satış ve montajını yapmaktadır. Hızla gelişmekte olan güvenlik sektöründe uluslar arası standartlara uygun kaliteli ürünleri kullanarak tecrübeli montaj ekiplerimizle ve satış sonrası hizmet anlayışımızla müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vereceğiz” diye konuştu.

 

Tüm markalarda kamera sistemlerinin satış ve montajını yaptıklarını belirten Karataş; “Müşterilerimizin projelerine en uygun ürünü en iyi fiyat garantisi ile sunuyoruz. Bizi tercih eden müşterilerimiz için ücretsiz keşif yaparak hizmete başlıyoruz. Öncelikli amacımız müşterilerimize çözüm sunmak, güveni sağlamak ve en iyi hizmeti en uygun fiyata verebilmek” dedi.

 

HİZMETTE SÜREKLİLİĞİ ESAS ALIYORUZ..

 

Genç girişimci arkadaşlar olarak bu işe başlangıç yaptıklarını belirten firma ortaklarından Mehmet Çelik ise “Sur Teknoloji bünyesinde yapacakları işler için kısa bilgiler verdi. Kamera Sistemlerimizle; kamu kurum kuruluşları, ozel sektor ve özel yaşam alanlarında, müşterilerimize daha güvenli bir ortam sağlıyoruz. Yüksek çözünürlüklü ve kaliteli görüntülerin uygun maliyetlerle kurulumunu yapıyoruz. Sur Teknoloji Güvenlik Kamera Sistemleriyle; güvenlik sahasından sağlanan canlı veya kayıtlı görüntülere, herhangi bir yerden, mobil/sabit noktalardan kişiye özel kullanıcı ve parola yetkileriyle erişim sağlıyoruz. Günümüz koşullarında güvenlik için olması gereken bu sistem ile aynı zamanda talebe göre müşterilerimiz cep telefonlarından kameraların kurulu olduğu yeri izleme imkanı buluyor.Yani müşterimiz iş yerinde iken evini yada evinde iken bu sistem sayesinde iş yerini kontrol etme imkanına sahip oluyor” dedi.

 

“Güvenliğimizi tehdit eden olayların hızla artış gösterdiği günümüzde, fiziki güvenlik hizmetlerini tamamlayıcı en etkili güvenlik sistemi, caydırıcı ve engelleyici özelliği en yüksek yöntem olan elektronik güvenlik sistemleridir” diye konuşan Çelik; “Bir güvenlik sisteminin en üst seviyede performans sağlayabilmesi için öncelikle kullanılacak ürünlerin projeye uygun olması gerekmektedir. Yaptığımız ücretsiz keşifle müşterilerimizin projelerine en uygun ürünü belirleyerek geniş çözüm alternatifleri sunarak müşterilerimizi bilgilendiriyoruz.Tüm işlerimizde hizmette sürekliliği esas alıyoruz bunun için, montaj sonrasında sürekli teknik destek sağlayarak her koşulda yaptığımız işin arkasında duruyoruz.Projelendirmeden alt yapı hazırlanmasına, montajdan satış sonrası hizmetlere kadar müşterilerinin her ihtiyacını düşünen ve hizmet anlayışını bu doğrultuda şekillendiren firmamız, Erzurum’un her noktasına, 24 saat hizmet verebilecek servis altyapısına sahiptir.,dedi.Şehrimize katma değer sağlayacak bu küçük işletmemizde yaşam alanlarını koruma altına almak ve hayat standartlarını yükseltecek seçeneklerle içinizi hep rahat tutmak istiyorsanız Sur Teknoloji size daha güvenli bir hayatı, etkin ve uygun maliyetli olarak sunmaktan mutluluk duyacaktır” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+1 = ?

bahis siteleri