logo

GURBETTEKİ ERZURUMLULAR BAŞKAN BULUTLARI ZİYARET ETTİ

gurbetteki-erzurumlular-baskan-bulutlari-ziyaret-etti-IHA-20141215AW271325-1-t

Eyüp Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Cahit Özaslan, beraberindeki yaklaşık 30 dernek üyesiyle birlikte Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutları, makamında ziyaret ettiler.

Eyüp Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Cahit Özaslan, beraberindeki yaklaşık 30 dernek üyesiyle birlikte Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutları, makamında ziyaret ettiler.

Dernek yönetim kurulu üyelerinin de katıldığı ziyaret samimi bir atmosferde geçti. Başkan Özaslan, burada yaptığı konuşmada, Başkan Bulutların, 5 yılının dolu dolu geçirdiğini ikinci dönem dede büyük hizmetlere imza atacağını söyledi. Özaslan, şöyle dedi: “Her yıl yönetim kurulu üyeleri olarak Erzurum`da bir araya geliyoruz. Bu senede Sıla-i Rahim`de dostlarımızla bir araya geldik. Memleketimize her gelişimizde serhat kentimizin daha da büyüdüğünü ve modern bir görünüme kavuştuğunu görüyoruz. Palandöken İlçemizi beş yıl yöneten ve çok değerli ve kalıcı hizmetler yapan Belediye Başkanımız Orhan Bulutlara, şahsında teşekkür etmek istiyoruz.”

Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar ise, Eyüp Erzurumlular Dernek yöneticilerine Recep Tayyip Erdoğan Kültür ve Spor Merkezi, Engelsiz Yaşam Merkezi, Yeşil Alan Çalışmaları, Hanımlar Çarşısı, Harput Mahallesi Kentsel Dönüşüm gibi çalışmaları ve 2015 yılın da yapılacak olan diğer çalışma ve planları ile ilgili bilgi verdi. Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, ziyaretten ötürü Eyüp Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Özaslan ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederken belediyeye ait olan Beyaz Şehir Palandöken, Erzurum Türbeler ve Ziyaret Yerleri isimli kültür yayanları hediye etti. Dernek Başkanlarına günü anısına plaket takdim etti.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+3 = ?

www.backlinktr.biz | 523: Origin is unreachable

Error 523 Ray ID: 53565781c9becbc8 • 2019-11-14 04:46:29 UTC

Origin is unreachable

You

Browser

Working
Vienna

Cloudflare

Working
www.backlinktr.biz

Host

Error

What happened?

The origin web server is not reachable.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Check your DNS Settings. A 523 error means that Cloudflare could not reach your host web server. The most common cause is that your DNS settings are incorrect. Please contact your hosting provider to confirm your origin IP and then make sure the correct IP is listed for your A record in your Cloudflare DNS Settings page. Additional troubleshooting information here.