logo

18 Temmuz 2014

HAK İŞ GENEL BAŞKANI ARSLAN, HİZMET İŞ ŞUBESİNİN AÇILIŞINI YAPTI

HAK İŞ

 

Hak İş Konfederasyonu Genel Başkanı Mahmut Arslan, Hizmet İş Erzurum Şubesinin açılışını yapmak üzere Erzurum’a geldi.  Açılışa Erzurum Büyükşehir  Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Büyükşehir Eski Belediye Başkanı  Ahmet Küçükler, Yakutiye Belediye Alİ Korkut, AK Parti İl Başkanı Fatih Yeşilyurt, Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkan Vekili Fevzi Polat, Hizmet İş Sendikası Erzurum Şube Başkanı Erol Aksakal ile çok sayıda sendika yöneticisi ve üyesi katıldı.

Sekmen burada yaptığı konuşmada,  Hak İş sendikasının emeğe önem veren bir sendika olduğunu belirterek, sendikayla ilişkilerinin 1992’de Belediye Başkanlığı yaptığı döneme uzandığını söyledi.

Sekmen, Hizmet İş Erzurum yeni Şubesinin hayırlı olmasını dileyerek,  işçi haklarını önemsediklerini ifade etti.

Erzurum’da istihdam konusunda önemli çalışmalar yapacaklarını belirten Sekmen, bu yöndeki çalışmalara yoğunlaşacaklarını ifade etti.

Arslan ise Hizmet İş Erzurum şubesini açmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, Başkan Sekmen ile daha önce çalıştıklarını Sekmen’in sendikacılığı önemsediğini ifade etti.

Erzurum’da Hak iş olarak üye sayısını artırmanın gayreti içerisinde olduklarını belirten Arslan, sendika olarak Erzurum’da yapılan çalışmaları önemsediklerini kaydetti.

Konuşmaların ardından Hizmet İş Sendikası Erzurum şubesinin açılış kurdelesi Arslan, Sekmen, Küçükle ve Korkut tarafından kesildi.

HAK İŞ2HAKİŞ7HAK İŞ6HAK İŞ4

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+7 = ?

bahis siteleri