logo

HAREKET HALİNDEKİ ARACIN LASTİĞİ ÇIKTI

 

Trafikteki aracın lastiği kurşun gibi fırladı. Bir süre yalpalanan aracın lastiği fırlayarak aracın tekeri yola fırladı.  Araçın lastiği yola fırlaması sonucu sürücü lastiğin peşine koştu. Lastiği ve çıkan parçaları toplayan sürücü araç sürücüsü ise lastikçi çağırarak çaresizce beklemeye başladı.

25EY 396 plakalı otomobil hareket halindeyken tekerleği altından fırlarken az kalsın kazaya neden olacaktı. Lastiğin fırlaması çevredeki diğer sürücüleri de korkuttu. Şans eseri   lastiği hiç bir araça isabet etmedi.Yolda ilerleyen aracın bir anda otobüsün lastiklerininden biri fırlarken şöför aracın hakimiyetini kaybetmedi. Aracı yolda tutmayı başaran sürücü yavaşlayarak durmayı başardı. Şöförün kontrolde tutmayı başarabilmesi büyük bir faciayı engelledi.1 2

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+1 = ?

www.backlinktr.biz | 523: Origin is unreachable

Error 523 Ray ID: 5356388feeae597c • 2019-11-14 04:25:22 UTC

Origin is unreachable

You

Browser

Working
Vienna

Cloudflare

Working
www.backlinktr.biz

Host

Error

What happened?

The origin web server is not reachable.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Check your DNS Settings. A 523 error means that Cloudflare could not reach your host web server. The most common cause is that your DNS settings are incorrect. Please contact your hosting provider to confirm your origin IP and then make sure the correct IP is listed for your A record in your Cloudflare DNS Settings page. Additional troubleshooting information here.