logo

15 Haziran 2015

HINIS’IN SESİ GAZETESİ’NDEN İL MÜDÜRÜ ABDULHAKİMOĞULLARI’NA ZİYARET

ASP

 

Hınıs’ın Sesi İnternet Gazetesi Sahibi  Burhan Kaya,  Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü  Sedat Abdulhakimoğulları’nı ziyaret ederek, kurum çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Kaya,  medyanın kurumsal çalışmalarda önemli bir yeri olduğunu belirterek, İl Müdürü Abdulhakimoğulları’nın medyaya önem veren bir bürokrat olduğunu ifade etti.

Hınıs’ın Sesi Haber Portalı’nın İzmir’de yayın yaparak,  Erzurum ile ilgili güncel konuları okurlarına ulaştırdığını belirten Kaya, ‘’ Hemşerimiz Sedat Abdulhakimoğulları’nın başarılı çalışmalarını yakından  takip ediyoruz. Hınıslı bir gazeteci olarak başarılı hemşerilerimizle gurur duyuyorum.  İnternet haber portalımızda kurumun çalışmalarını etkili bir şekilde gündeme getirmeye devam edeceğiz. Medyanın dördüncü güç olduğunu bilinciyle yapılan başarılı çalışmalara destek vermeyi sürdüreceğiz’’ dedi.

Abdulhakimoğulları ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek,  medyanın toplumların gelişmesinde önemli bir yere sahip olduğunu ifade etti.

Kurum çalışmalarını sürekli olarak basın aracılığıyla kamuoyu ile paylaştıklarının altını çizen Abdulhakimoğulları, ‘’Sosyal hizmet üreten kurumların medyada aktif bir şekilde yer alması  kamuoyunu bilgilendirme açısından son derece önemli. Kentteki basın, yayın kuruluşlarıyla sürekli iletişim halindeyiz. Basın ve Halkla ilişkiler birimi  bir kurumun aynasıdır.  Kurumsal başarı ve profesyonellik,  medyaya yaklaşım tarzıyla doğru orantılı’’ diye konuştu.

Abdulhakimoğulları,  ayrıca kurumun çalışmaları ile ilgili bilgi paylaşımında bulundu.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+6 = ?

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx