logo

İCRALIK İLANLARDA ARTIŞ YAŞANIYOR

Son yıllarda ağırlaşan ekonomik şartların etkisiyle “İcradan Satılık” ilanların sayısında yaşanan artışın, 2014 yılında da devam ettiği ortaya çıktı. Yapılan araştırmaya göre, iki binden fazla ulusal, bölgesel ve yerel gazete ile dergiyi kapsayan araştırmasına göre, geride bıraktığımız yıl boyunca icradan satılık olan menkul, gayrimenkul ve taşıt ilanlarının bir önceki yıla göre yaklaşık yüzde 20 artarak, toplam sayısının 51.576’ya ulaştığı belirlendi.

 

Yılbaşından bu yana yazılı basında yayınlanan “İcradan Satılık” ilanlarının 31.806 tanesini arsa, bina, dükkan ve daire başta olmak üzere gayrimenkul ilanları oluştururken, 17.469 tanesinin ise farklı türlerdeki motorlu taşıtların oluşturduğu görüldü. Aynı araştırmada, 2.301 adet ilanın ise çeşitli makine, elektronik alet ve ofis ile ev mobilyalarını içeren menkul malların icra ilanlarının oluşturduğu saptandı.

 

2014’de icra haberleri yazılı basında geniş yer buldu

 

Son araştırmaicragazetesi kurumsalda, 2014’te sayfalara konu olan icra haberleri sayısının 200’e yaklaştığı, en çok dikkat çekenlerin başında Airbus A310 model yolucu uçağı, tekstil fabrikası, Menemen İlçesi’ndeki Musabey Köyü’nün taşınmazları arasındaki köy mezarlığı ile Tarihi Sarıyer Börekçisi ve Tarihi Sarıyer Karaköy Börekçisi marka haklarının icradan satılığa çıkarıldığı haberlerinin yer aldığı belirlendi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+4 = ?

bahis siteleri Betboo giriş