logo

İftar vakti çay ocağına bıçaklı baskın: 7 yaralı

Erzurum’da alacak verecek meselesi yüzünden tefecilik yaptıkları ileri sürülen bir grup, iftar saati bir çay ocağını bıçaklarla bastı. 7 kişinin bıçaklanarak yaralandığı olayda acılı bir anne oğlunun iki yanağından da öperek helalleşti.
Edinilen bilgiye göre olay, bugün Erzurum’un Aziziye ilçesi Dadaşkent semtinde iftar ezanının okunmasına dakikalar kala meydana geldi. Çay ocağı işletmecisiyle, emlakçı arasında alacak verecek nedeniyle senet imzalandığı ve senetlerinden tahsis edilmesi için tefecilere verildiği iddia edildi. Senetleri tahsis etmek için çay ocağına gelen kalabalık ve bıçaklı bir grup işyerine zarar vererek 7 kişiyi bıçakladılar. Çıkan arbede üzerine olay yerine çok sayıda resmi ve sivil polis ekibi sevk edilirken kaçan saldırganların yakalanması için çalışma başlatıldı.
Öte yandan olay yerinde oğlunun bıçaklandığını ve polis otosuyla hastaneye götürülmek üzere olduğunu gören acılı anne, hemen oğlunun yanına giderek iki yanağından öpüp helalleşti.
Yaralılar hastanelerde tedavi altına alınırken polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

ERZURUM’DA ALACAK VERECEK MESELESİ YÜZÜNDEN TEFECİLİK YAPTIKLARI İLERİ SÜRÜLEN BİR GRUP, İFTAR SAATİ BİR ÇAY OCAĞINI BIÇAKLARLA BASTI. (AHMET AKBUĞA - DOĞA ALCA/ERZURUM-İHA)

Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+3 = ?

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx