logo

İHTİYAÇ SAHİBİ ÖĞRENCİLERE YARDIM

_DSC6748
Palandöken Belediyesi, yarı yıl tatili öncesi Yıldızkent semtinde bulunan Yunus Emre İmam Hatip Ortaokulunda eğitim gören ihtiyaç sahibi öğrencilere kışlık bot ve mont hediye ederek öğrencileri mutlu etti.
Palandöken Belediyesini, Eğitime katkı çalışmaları kapsamında tespit edilen ve okul idarecilerini talepleri doğrultusunda yardımda bulunan Palandöken Belediyesi, yarıyıl tatili öncesi ihtiyaç sahibi çocuklara kışlık mont ve bot dağıtarak öğrencilere karne sürprizi yaptı. Yunus Emre İmam Hatip Ortaokulu’nu ziyaret ederek, okul yöneticilerine mont ve botları teslim eden Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, “Her çocuk hediye almaktan mutlu olur. Öğrencilerimize karne öncesi hediyeler vererek motive etmek istedik. Onların yüzündeki mutluluk bizim için her şeyden önemlidir” dedi.
Palandöken Belediyesini, Eğitime katkı ve Sosyal projeler kapsamın da yapılan bu çalışmaların devam edeceğini söyleyen Başkan Bulutlar ,“Kış aylarında yağışlı ve soğuk hava şartları nedeniyle öğrenciler en çok monta ya da bota ihtiyaç duymaktadır. Bu durumu değerlendiren belediyemiz, yarıyıl tatili öncesi çocuklara kışlık mont ve bot hediye ederek bir nevi karne sürprizi yaptık. İlçemizde ilk etapta Yunus Emre İmam Hatip Ortaokulundan başladık. Okul İdaresi tarafından bizlere bildirilen ekonomik durumu yetersiz olan ailelerin çocukları için ihtiyaç duyulan miktarda bot ve mont dağıtan belediyemiz bu çalışma ile hem sosyal sorumluluğunu yerine getirmiştir hem de çocuklarımızın ayakları ve o minik bedenleri artık üşümeyecek” diye konuştu.
OKUL YÖNETİMİ VE ÖĞRENCİLER BAŞKAN BULUTLARA TEŞEKKÜR
Öğrencilere yarı yıl tatili öncesi adeta karne hediyesi niteliğinde dar gelirli öğrencilere dağıtılan mont ve bot için Belediye Başkanı Orhan Bulutlara, teşekkür eden Palandöken Yunus Emre İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Nihat Düzenli ve öğrenciler,” Sayın Başkanımızın Eğitime ne kadar duyarlı olduğunu biliyoruz. Bu yaptığı sürpriz ile bizleri ve öğrencilerimiz mutlu etmiştir. Kendisine ve ekibine teşekkür ediyoruz” dedi.
Belediye Başkanı Bulutlar, Daha sonra okulda başarılı olup takdir ve teşekkür belgesi alan öğrencilere çeşitli hediyeler verirken masatenisinden başarılı olan öğrencileri de unutmadı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+5 = ?

Betboo giriş