logo

İL-FU YEMEK FABRİKASI HEDEF BÜYÜTÜYOR

 

İL-FU Tabldot Kahvaltı ve Yemek Fabrikası ekonomik fiyatlarıyla ve kaliteli hizmet anlayışıyla Erzurumluların yoğun ilgisini görüyor.

‘Biz her yerde yemek yiyemeyiz ama; herkes bizim mekanımızda yemek yiyebilecek’ sloganıyla sektöre iddialı bir adım atan yemek fabrikasında tabldot yemek ve kahvaltı hizmeti veriyor.

SSK Rant Tesisleri arkası Kazım Karabekir Caddesin de hizmete giren İlfu  Tabldot  Kahvaltı ve Yemek Fabrikasında  4 çeşit yemek(yemek, pilav , çorba ve tatlı ) 8 tl  6 çeşit kahvaltı ve sınırsız çay 5 tl  fiyatla müşterilere sunuluyor.

İl-Fu Yemek işletme sahibi İlhan Bıyık Kentvizyon Haber Portalına yaptığı açıklamada,  Erzurum’a yeni bir işyeri kazandırdıkları için mutlu olduğunu belirterek, kaliteli hizmeti ekonomik fiyatlarla tüketiciye sunduklarını söyledi.

İlhan Bıyık eşi Fisun Bıyık ile birlikte yemek fabrikasında hizmet verdiklerini belirterek, şunları söyledi: ‘’ Ağustos ayında hizmete açtığımız yemek fabrikamız yoğun ilgi görüyor.  Hijyen  ve kaliteden ödün vermeyen bir hizmet anlayışına sahip yemek firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.İş yerimiz de, tüm personelimiz de alanlarında çok özel kişiler. Hem damak lezzeti, hem kalori değerleri hem de çeşitlilik bakımından bu sektörde önemli bir marka olacağımıza inanıyoruz. Hijyen ise en başta gelen konumuzdur. Mutfağımız tüm müşterilerimize açıktır. Bizi önce denetleyebilirler ve daha sonra gönül rahatlığı ile yemeklerini yiyebilirler ” şeklinde konuştular.

Erzurum da özellikle kurumlara ve iş yerlerine yemek veren firmalar olduğunu belirten Bıyık,

‘’ Bu firmalar  genelde sadece yemek fabrikası olarak faaliyet gösteriyorlar.Biz İlfu Tabldot  Kahvaltı ve Yemek olarak hem yemek fabrikası hem de günlük çıkan menümüzle yemek fabrikamızın salonunda müşterilerimize hizmet vereceğiz.Fabrikamızda yapılan yemekler günlük ve kaliten ödün vermeden uygun fiyata  müşterilerimizin damak tadına  hitab edecek şekilde hazırlanmaktadır. Fabrikamızda kullandığımız tüm ürünlerde kalite ve markadan taviz vermeden hijyenik ortam da yemek ve kahvaltı  hazırlıyoruz. Kahvaltı menümüz mandıra ürünlerinden oluşmakta, günü birlik alınmaktadır. Özellikle memur  şehri olan Erzurum’da  uygun fiyata damak tadına önem veren kamu kurum  çalışanlarını,özel sektör çalışanlarını, esnafımızı ve tüm halkımızı bekliyoruz’’ dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+2 = ?

bahis siteleri