logo

29 Eylül 2015

İLÇE SOSYAL HİZMET MERKEZLERİ ŞEHİT AİLELERİNİ YALNIZ BIRAKMIYOR

 

 

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan Yakutiye Sosyal Hizmet Merkezi ve  Palandöken Sosyal Hizmet Merkezi’nce şehit ailelerine ziyaret düzenlendi

Yakutiye Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Murat Erdemir ve Yakutiye Sosyal Hizmet Kurum Müdür Yardımcısı Yusuf Yiğit Yakutiye’de bulunan şehit ailelerini ziyaret ederek, ailelerin sorunlarını dinlediler.

Erdemir, ailelerin ekonomik sorunlarını ve sorunlarını tespit etmek için ziyaretlere yoğunlaştıklarını belirterek, bundan sonraki süreçte de ziyaretlerin devam edeceğini ifade etti.

Öte yandan Palandöken Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Cemil Yeşilyurt ve kurumda görevli sosyolog Merve Aksoy,  Palandöken ilçesinde bulunan  şehit ailelerini ziyaret etti.

Yeşilyurt, ilçelerdeki saha çalışmalarını artıracaklarını belirterek, şehit ailelerinin sorunlarıyla yakından ilgilendiklerini ifade etti.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren şehit yakınları ise sosyal ve ekonomik konularda desteklerini esirgemeyen Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Sosyal Hizmet Merkezlerine  teşekkür ettiler.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+10 = ?

bahis siteleri