logo

Ilıcalı devreye girdi, belediyeler rahat bir nefes aldı

 

rrAk Parti Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı, yoğun kış şartları ile mücadele eden Erzurum Büyükşehir Belediyesi ve İlçe Belediyeleri için ek ödenek çıkarttı.
Yoğun kar yağışına teslim olan Erzurum’da karla mücadele için belediyelerin ödenekleri artınca Ak Parti Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı devreye girdi. Başbakanlık Müsteşarı Fuat Oktay ile görüşerek belediyelerin ek ödenek taleplerini ileten Ilıcalı “Sayın müsteşarım Erzurum’da kış bu sene ağır geçiyor. Yoğun kar yağışının yaşandığı şehrimizde belediyelerimizin giderleri arttı. Bu nedenle ek ödenek talebinde bulunuyorlar.” dedi. Belediye Başkanlarının bu isteklerini olumlu karşılayan Başbakanlık Müsteşarı Fuat Oktay, Başkanların Erzurum Valiliği üzerinden AFAD İl Müdürlüğüne müracaat etmeleri gerektiğini belirtti. Müracaatların ardından Erzurum Büyükşehir Belediyesine bir milyon lira, İlçe belediyelerine ise 150 bin lira ek ödenek yapıldı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+5 = ?

www.backlinktr.biz | 523: Origin is unreachable

Error 523 Ray ID: 5356d1184b0fcbb0 • 2019-11-14 06:09:30 UTC

Origin is unreachable

You

Browser

Working
Vienna

Cloudflare

Working
www.backlinktr.biz

Host

Error

What happened?

The origin web server is not reachable.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Check your DNS Settings. A 523 error means that Cloudflare could not reach your host web server. The most common cause is that your DNS settings are incorrect. Please contact your hosting provider to confirm your origin IP and then make sure the correct IP is listed for your A record in your Cloudflare DNS Settings page. Additional troubleshooting information here.