logo

21 Eylül 2014

İSPİRLİ’NİN MUTLU GÜNÜ

nikah3
Kentvizyon 25 haber portalı Genel Yayın Yönetmeni Gazeteci Gamze İspirli’nin Kardeşi Sivas Alonet Çağrı Merkezi Müdürü Ahmet İspirli, Tuğba Bak ile Polat otelde gerçekleşen görkemli bir törenle dünya evine girdi.
Tüketiciyi Koruma Derneği Erzurum Şube Başkanı Gazeteci Gamze İspirli’nin kardeşi Ahmet İspirli, Tuğba Bak ile dünya evine girdi. Polat otelde gerçekleşen düğün törenine, Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, AK Parti Aziziye Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Çomaklı, Erzurum, Sivas, Trabzon Türkcell çağrı merkezlerinin yöneticileri ve çok sayıda davetli katıldı.
Çiftin nikâhını Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan kıydı ve evlilik cüzdanını, alışılmışın dışında geline vermek yerine çifte birlikte taktim etti.
Nikâh merasiminde bir konuşma yapan Başkan Orhan, uzun ömürlü ve istenilen aile modelinin ortaya çıkması, huzurlu ve sağlık bir toplum yapısının meydan gelebilmesi için evlilik müessesesinin temel taşı görevi yaptığını ifade etti. Başkan Orhan, genç çiftlere Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 3 çocuk isteğini de hatırlatmayı ihmal etmedi.
Tören yapılan takı merasimi ve pasta kesiminin ardından son buldu.

KentVizyon 25 haber portalı ailesi olarak genç çifte ömür boyu mutluluklar diliyoruz.
nikah

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+10 = ?

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx