logo

19 Eylül 2018

İYİ PARTİ HEYETİ GAZETECİLERLE BİR ARAYA GELDİ

a 1

Erzurum’da bir kahvaltı salonunda düzenlenen programa İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Hasan Seymen,İyi Parti Genel İdare Kurulu Üyeleri İsmet Koçak,Özdemir Polat ve Celal Karapınar,İyi Parti Erzurum Milletvekili Naci Cinisli,İl Başkanı İbrahim Dumlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri,İlçe Başkanları ve Basın mensubları katıldı.

 

Sohbet havasında geçen programda konuşma yapan İyi Parti Erzurum Milletvekili Naci Cinisli Erzurum’un sorunlarını siyasi parti ayrımı yapmaksızın hep birlikte çözeceklerini kaydetti.

İşte İyi Parti Erzurum Milletvekili Naci Cinisli’nin o açıklaması;

”Değerli Basın mensubları malumunuz 24 Haziran seçimlerini geride bıraktık.İyi Parti olarak çok şükür Erzurum’da bir Milletvekili çıkardık.Bu başarıda ve çalışmalarda kıymetli İl Başkanımız İbrahim Dumlu,Yönetim Kurulu Üyeleri ve tüm Teşkilat mensublarının payı çoktur.Kendilerine teşekkür ederim.

Erzurum’un sorunları maalesef çok.Nereye el atsak bir malzeme var.Aslında bir muhalefet partisi için bulunan fırsatlar var.

Sevinerek değilde üzülerek ifade edeyimki her yerde söylüyorum. Erzurum’a parti gözetmeksizin hizmet etmek icab eder. Erzurum’un sorunlarını hep beraber el ele  çözersek bizim için ön büyük mutluluk bu olur.

Çünkü ben bunu askerlik görevi olarak görüyorum.Bu görevim sırasında da Erzurum’a Ülkemize ve milletimize hizmet etmek ve en verimli bir şekilde çalışmak için elimden geleni yapıyorum.

Bizim işimiz gönül almaktır. biz gönül aldıktan sonra oy da gelir.Bu seçimlerde belki bazı tereddütlerden dolayı az oy almış olabiliriz.Ama eminimki aldığımız oydan çok daha fazla gönül aldık.Seçim sonrası’nda da durmaksızın çalışmalarımıza devam ediyoruz.Teşekkür ziyaretleri olsun, şehrin sorunlarını tespit için yaptığımız temaslar olsun meclisteki çalışmalarımız olsun gönül alma konusunda faaliyetlerimizi hızlandırarak devam ettireceğiz’’İfadelerine yer verdi.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+4 = ?

bahis siteleri