logo

11 Mart 2019

İYİ PARTİLİ EMİNOĞLU: ”ŞEHRİN İHMAL EDİLMİŞ BÖLGELERİNİ CAZİBE MERKEZİ HALİNE GETİRECEĞİZ”

 

31 Mart yerel seçimlerine kısa bir zaman kala İYİ Parti İl Teşkilatı,belediye başkan adayları ile birlikte seçim çalışmalarına son sürat devam ediyor.

İyi Parti’de Yakutiye Belediye Başkan Adayı Alper Eminoğlu, partisinin belirlediği program çerçevesinde  Mahallebaşı pazarını ziyaret etti.

Eminoğlu, seçilmesi halinde kentin geri kalmış bölgelerini cazibe merkezi haline getireceklerini belirterek, şunları söyledi”Bugüne kadar  verilen hizmetlerde kentin  her yeri maalesef eşit hizmet alamadı. Seçilmem halinde  Mahallebaşını hak ettiği yere getireceğim. Her yerde eşit hizmet olacak, kent İyi Parti belediyeciliği ile Yakutiye’de daha büyük hedeflere yürüyeceğiz. Yakutiye’nin ihyası ve inşası için çaba göstereceğiz. Göreve seçilmemin ardından İnşallah hep birlikte yapacağımız çalışmalarla hizmet çıtasını yukarıya götürmek suretiyle güzel ilçemizi bulunduğu noktadan daha ileriye taşımak için yoğun çaba sarf edeceğiz. Erzurum’un değerlerine sahip çıkan,toplumun tüm kesimleri ile gönül bağı olan ve herkesi kucaklayacak bir belediyeciliği şehrimizle tanıştıracağız.”dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+4 = ?

bahis siteleri