logo

İYİ PARTİLİ EMİNOĞLU, ”YAKUTİYE’YE YENİ VİZYON KAZANDIRACAĞIZ”

 

31 Mart 2019 Tarihinde yapılacak  yerel seçimler için start veren İyi Parti İl Teşkilatı,belediye başkan adayları ile birlikte seçim çalışmalarına son sürat devam ediyor.

Eminoğlu,  seçim programı kapsamında Yeşilyayla köyünü ziyaret ederek, seçilmeleri halinde Yakutiye’ye yeni vizyon kazandıracaklarını söyledi.
İyi Parti’de Yakutiye Belediye Başkan Adayı Alper Eminoğlu, partisinin belirlediği program çerçevesinde  köyleri ziyaret ediyor.

31 mart akşamına kadar gerek kurum ve sivil toplum kuruluşları ziyaretlerinde gerekse esnaf ziyaretlerinde vatandaşlara projelerinden ve partisinin çalışmalarından bahseden Eminoğlu,”İyi Parti belediyeciliği ile Yakutiye’de daha büyük hedeflere yürüyeceğiz. Yakutiye’nin ihyası ve inşası için çaba göstereceğiz.Göreve seçilmemin ardından İnşallah hep birlikte yapacağımız çalışmalarla hizmet çıtasını yukarıya götürmek suretiyle güzel ilçemizi bulunduğu noktadan daha ileriye taşımak için yoğun çaba sarf edeceğiz. Erzurum’un değerlerine sahip çıkan,toplumun tüm kesimleri ile gönül bağı olan ve herkesi kucaklayacak bir belediyeciliği şehrimizle tanıştıracağız.”dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+1 = ?

bahis siteleri