logo

02 Nisan 2015

JİMNASTİKTE ŞAMPİYONUN ADI DEĞİŞMEYECEK

SAMPİ

Erzurum GHSİM Jimnastik Antrenörü İsmail Güler, Özel Sporcularla bir kez daha tarih yazmaya hazırlandıklarını belirterek, “Şampiyonluğun adı değişmeyecek” dedi.
Down Sendromlu Sümeyya Uruk’un yanı sıra Aliye Zeynep Bingül ve Muhsin Murat Binlgül’ü Özel Sporcular Jimnastik Türkiye Şampiyonası’na hazırlayan Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Jimnastik Antrenörü İsmail Güler, sporcularına Türkiye şampiyonluğu için güvendiğini söyledi.
Geçtiğimiz yıl Türkiye şampiyonu olan sporcularının bu senede şampiyonluk kürsüsüne çıkacağını belirten Güler, “Şampiyonluğun adı değişmeyecek. Yine biz şampiyon olacağız” dedi. 15-17 Mayıs 2015 tarihlerinde Mersin’de yapılacak olan Özel Sporcular Jimnastik Türkiye Şampiyonasına iddialı hazırlandıklarını beliren antrenör Güler, çalışmaların güzel geçtiğini söyledi. Kendilerine iyi bir çalışma ortamı oluşturan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil’e teşekkür eden Güler, “Sporcularım şu anda iyi bir çalışma yapıyor. İnanıyorum ki, Mersin’de şampiyonluk kürsüsüne çıkarak Türkiye birincisi olacağız” diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+7 = ?

bahis siteleri