logo

JUDOCULAR BURSA’YA UĞURLANDI

judocular bursaya uğurlandı (2)

Erzurumlu judocular, Süper Lig’e yükselme maçları için Bursa’ya gitti. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil, judocuları uğurlayarak başarı dileğinde bulundu.

Erzurumlu judocular Antrenörler Nurullah Diyarbakır ve Erdoğan Dönmez yönetiminde yeni bir tarih yazmaya hazırlanırken, Erzurum’dan Bursa’ya uğurlandı. Bursa’da yapılacak olan Büyükler Süper Lige Yükselme Judo Müsabakaları’na katılan için Bursa’ya giden judocular oldukça iddialı. Antrenörler Nurullah Diyarbakır ve Erdoğan Dönmez yönetimindeki takımda Ertuğrul Dönmez, Cengizhan Dönmez, Samet Tarım,Burhan Yolcu, Furkan Bayındır ve Mustafa Eser yer alıyor.27-29 Aralık 2014 tarihlerinde Bursa’da yapılacak olan Süper Lige Terfi Judo Müsabakaları için Erzurum transfer yapmadan kendi öz kaynakları ile başarılı olmanın planlarını yapıyor. Şehirden oluşturulan takımla Bursa’ya giden judocular başarılı olarak Erzurum’a döneceklerini belirtti. Judocuları uğurlayan Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil, judoculardan zafer beklediklerini belirterek, kendilerine güvendiğini söyledi. Taşkesenligil, “İnanıyorum ki, Nurullah ve Erdoğan hoca yönetimindeki takımımız Süper Lige çıkarak şehrimize döneceklerdir” dedi. Yakutiye Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Suat Yılmaz da, Bursa’ya giden judoculara başarı dileğinde bulunurken, kendilerine destek veren Yakutiye İlçe Kaymakamı Ahmet Katırcı’ya teşekkür etti. Yılmaz, “Sporda hiçbir zaman bize desteklerini esirgemeyen kaymakamımız Ahmet Katırcı, bir kez daha bize destek elini uzatarak, judocularımızın Bursa yolculuğu öncesinde destek verdi. Bizleri daha çok çalışmaya sevk etti. Kendisine ilgisinden dolayı teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+2 = ?

www.backlinktr.biz | 523: Origin is unreachable

Error 523 Ray ID: 5355e7c96b1d59b8 • 2019-11-14 03:30:17 UTC

Origin is unreachable

You

Browser

Working
Vienna

Cloudflare

Working
www.backlinktr.biz

Host

Error

What happened?

The origin web server is not reachable.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Check your DNS Settings. A 523 error means that Cloudflare could not reach your host web server. The most common cause is that your DNS settings are incorrect. Please contact your hosting provider to confirm your origin IP and then make sure the correct IP is listed for your A record in your Cloudflare DNS Settings page. Additional troubleshooting information here.