logo

JUDONUN ŞAMPİYONLARI ERZURUM’DA

judonun şampiyonları ghsmdeydi (1)

Zonguldak’ta yapılan Büyükler Judo Türkiye Şampiyonasında altın madalya kazanan Ertuğrul Dönmez ile bronz madalya alan Cengizhan Dönmez’i tebrik eden Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil, “Dönmez kardeşlerin başarısı bizi gururlandırıyor” dedi.

Erzurum judosunun altın çocukları olarak bilinen Ertuğrul Dönmez ve Cengizhan Dönmez’in başarıları tüm hızıyla sürüyor. Türkiye Judo Federasyonu faaliyet programında yer alan ve Zonguldak’ta yapılan Büyükler Türkiye Judo Şampiyonası’nda mindere çıkan Ertuğrul Dönmez, altın madalya alarak Türkiye şampiyonu olurken, Cengizhan Dönmez de Türkiye üçüncülüğüne elde ederek bronz madalya kazanmıştı. Yaşıtlarından büyük rakipleri ile karşılaşan ve önemli dereceler elde eden iki sporcu, antrenörleri Nurullah Diyarbakır ile Erdoğan Dönmez yönetiminde Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil’i ziyaret etti. Taşkesenligil, iki kardeş olan başarılı judocuyu ve antrenörlerini kutladı.

SİZLERİN BAŞARISI BİZİM GURUR VESİLEMİZ

Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil, yıllardır Balkanlarda ve Avrupa’da ülkemize başarılı dereceler kazandıran ve son olarak da Türkiye şampiyonasından bir altın birde bronz madalya ile Erzurum’a dönen Ertuğrul Dönemz ve Cengizhan Dönmez’in başarısındarn gurur duyduklarını söyledi. Taşkesenligil, “Judoda elde edilen zaferler bizim için övünç kaynağı olmuştur. Ertuğrul Dönmez ve Cengizhan Dönmez, gerçekten sporcu ahlakının yanı sıra davranışları bir çok gence örnek olacak nitelikte birir insanlar. Onları bu seviyeye getiren başta ailesi olmak üzere antrenörleri Nurullah Diyarbakır ile Erdoğan Dönmez’i tebrik ediyorum. İnanıyorum ki, iki sporcumuz bundan sonra da başarılı dereceleri almaya devam edeceklerdir” diye konuştu.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+3 = ?

404 Not Found

Not Found

The requested URL /panelr00t/dosyalar/linkler/kentvizyonhaber.com.php1 was not found on this server.