logo

KAMYONCULAR KOOPERATİFİ AÇILDI

 

 

SS 55 Nolu Erzurum Karakaya Kamyoncular ve Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Talip Yıldırım, (2)SS 55 Nolu Erzurum Karakaya Kamyoncular ve Taşıyıcılar Kooperatifi açıldı.

SS 55 Nolu Erzurum Karakaya Kamyoncular ve Taşıyıcılar Kooperatifin açılışına Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Eyüp Tavlaşoğlu, Erzurum Esnaf ve Sanaatkarlar Kefalet Kooperatif Başkanı Hüseyin Akar, Eski Chp İl Başkanı Tacettin Kızıloğlu ve SS 55 Nolu Erzurum Karakaya Kamyoncular ve Taşıyıcılar kooperatif üyeleri katıldı.

SS 55 Nolu Erzurum Karakaya Kamyoncular ve Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Talip Yıldırım, açılan kooperatifle Kamyoncuları aynı çatı altında toplanacağını  tüm kamyoncuların haklarını en iyi şekilde koruyacaklarını söyledi.

 

Yıldırım, “Erzurumdaki kamyoncularımız çok zor durumdaydı. Bir çok alanda yardım istiyorlar ama yardım çağrılarına cevap gelmiyordu. Daha öncedende Kamyoncular Kooperatifi olarak faaliyetimiz vardı ama yetersiz kalıyorduk. Çünkü buradaki kamyoncular taşıyıcılık yaparak ekemklerini kazanabiliyorlar. Şimdi kooperatifimiz taşıyıcılığıda kapsadığı için artık taşıyıcı kamyoncularımızın yanındayız. Temennimiz arkadaşlarımıza yardımcı olmaktı. Önceleri, Türkiye genelinde en zor durumda olan kamyoncular bizim şehrimizdeydi. Yük bulmakta, daha ucuz bnzin almakta, tekerlek almakta gibi temel ihtiyaçlarında büyük sorun yaşıyorlardı. Mesala önceden Dışardan yük getiren bir kamyon, buradan başka bir yük alıp giderken bizim şehrimizdeki kamyoncu yük bulamıyordu. İnşallah şimdi bu sorunun üstesinden gelerek arkadaşlarımızın yüzünü güldüreceğiz. Bizim birde Büyükşehir Belediye Başkanımızdan bir isteğimiz var. Sebze halinin yanında yapılan Nakliyeciler Sitesi komisyoncuların elinde. Orası bizim için yapılmıştı. Şehrin görüntü kirliliği oluşturmaması için, Erzurum’daki kamyonları biz oraya yerleştirmeyi hedefliyorduk ama bize kalmadı. Başkanımız Mehmet Sekmen’den bu konu hakkında bize yardımcı olmalarını istiyoruz.” dedi.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+9 = ?

bahis siteleri Betboo giriş