logo

KAYMAKAM ADA, ASAYİŞ UYGULAMASINA KATILDI

 

kymErzurum Pasinler’de Ramazan Bayramı nedeniyle uygulama noktasında sürücüler durdurularak şeker ve kolonya ikram edilerek trafik kuralları hatırlatıldı.
Pasinler İlçe Kaymakamı Ali Ada, İlçe Jandarma Komutanı Yunus Baysal ve İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Coşkun, bayramın ikinci günü ilçe girişinde trafik ve güvenlik uygulaması yapan ekiplerle birlikte oluşturulan kontrol noktasında seyahate çıkan sürücülerle bayramlaşıp şeker kolonya ikramında bulundular. İkram sonrası emniyet kemeri, aşırı hız, sollama ve sinyalizasyon gibi başlıca trafik kurallarına uyulması hakkında uyarılarda bulundular.
Pasinler İlçe Kaymakamı Ali Ada, Ramazan Bayramı nedeniyle trafik ve asayiş ekiplerimizle birlikte yolculuk eden vatandaşlarımızın hem bayramını kutladık hem de trafik kurallarına uymalarını istedik. Bayramda olumsuzluk yaşanmaması için denetimlerin artırıldığını belirten Ada, özellikle sürücülere uykusuz araç kullanmamalarını tavsiye etti.
Yapılan uygulamalardan memnuniyetlerini dile getiren sürücüler ise, gece gündüz, tatil demeden halkın huzuru ve güvenliği için görevleri başında olan güvenlik güçlerine görevlerinde başarı diledi.

anigifYENİ REKLAM

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+4 = ?

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx