logo

22 Nisan 2015

KAYMAKAM ADA KOLTUĞUNU ÖĞRENCİ AKINA DEVRETTİ

ADA

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Pasinler Kaymakamı Ali Ada, koltuğunu Nefi İlkokulu öğrencisi Abdulkerim Akın’a devretti.
Erzurum’un Pasinler ilçesinde 23 Nisan Ulusal ve Egemenlik Bayramı dolayısıyla bir dizi etkinlikler düzenlendi. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Pasinler Nefi İlkokulu’ndan Abdurkerim Akın, Melisa Kaya, Aleyna Akyüz ve Milli Egemenlik İlkokulu öğrencileri Nurullah Sarı, Dilek Çöl ve Ebru Güler, Pasinler Kaymakamı Ali Ada’yı ziyaret ettiler.
Düzenlenen etkinlikler kapsamında Kaymakam Ali Ada, koltuğunu Nefi İlkokulu öğrencisi Abdurkerim Akın’a devretti. Kaymakamlık makamına oturan Abdurkerim Akın, okullarında var olan kütüphanenin daha aktif kullanılabilmesi için İlçe Milli Eğitim Müdürü İmran Taşbaşı’ya ve İlçe Yazı İşleri Müdürü Sedat Kavut’a okullarına acilen bir Z kütüphane yapılması için talimat verdi.
Pasinler Kaymakamı Ali Ada, kendisini ziyarete gelen öğrencilere günün anlam ve önemine binaen hediyeler verdi. Daha sonra öğrencilerle birlikte kaymakamlık makamında hatıra fotoğrafı çektirildi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

8+6 = ?

bahis siteleri