logo

KAYMAKAM KATIRCI ŞAMPİYONLARI ÖDÜLLENDİRDİ

KAYMAKAM KATIRCI ŞAMPİYONLARI ÖDÜLLENDİRDİ (2)

Erzurum Yakutiye Kaymakamı Ahmet Katırcı, Sivas’ta yapılan Minikler Güreş Ligi Terfi Müsabakalarında 1. Lige çıkan Yakutiye Gençliksporlu güreşçiler ile şampiyon judocuları ödüllendirdi. Katırcı, “Sporda ve gençlikte yararlı bireyler yetiştirmek hepimizin görevi” dedi.

Yakutiye Kaymakamı Ahmet Katırcı, başarılı güreşçileri ve judocuları kabul etti. İlçe Emniyet Müdürü Fatih Yıldız, Yakutiye Kaymakamlığı Yazı İşleri  Müdürü Fethi Yurtaş ile Yakutiye Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Suat Yılmaz’ında yer aldığı ziyarette Kaymakam Katırcı,başarılı güreşçi ve judocuları ödüllendirdi. Sporculara ve antrenörlere eşofman takımı hediye eden başarılı kaymakam, sporda ve gençlikte başarılı bireyler yetiştirmenin herkesin görevi olduğunru söyledi. Yakutiye Kaymakamlığı olarak, imkanları dahilinde gençlik organizasyonlarına ve spor faaliyetlerine destek verdiklerinin altını çizen Kaymakam Katırcı, sporda Erzurum gençlerinin elde ettiği zaferlerle gurur duyduklarını söyledi.

YAKUTİYELİ GÜREŞÇİLER 1.LİGDE

Antrenörler Selçuk Baysal, Gökhan Bozbey ve Umman Erzincanlı yönetiminde Sivas’ta yapılan Minikler Güreş Ligleri 1. Lige terfi müsabakalarına katılan Yakutuye Gençlikspor, elde ettiği büyük başarı ile Erzurumluların göğsünü kabarttı. Türkiye Güreş Federasyonu tarafından 22-25 Ocak 2015 tarihlerinde Sivas’ta düzenlenen  müsabakalara 14 sporcu ile katılan Erzurum güreş kafilesi 66 takım arasından ilk 16 takım arasında yer alarak 1. Lige yükseldi. 850 güreşçinin katıldığı Ligler terfi müsabakaları kıran kırana geçerken Erzurum Yakutiye Gençlikspor 11 siklette gerçekleşen organizasyonda istediği sonuçla Erzurum’a dönmenin mutluluğunu yaşadı.

DÖNMEZ KARDEŞLER GURURUMUZ OLDU

Balkan ve Avrupa derecleri bulunan  geçtiğimiz günlerde büyükler kategorisinde Türkiye birincisi olan Erzurum’un Milli judocu Ertuğrul Dönmez ile Türkiye üçüncüsü olan  Cengizhan Dönmez’i başarısından dolayı tebrik eden Yakutiye Kaymakamı Ahmet Katırcı, antrenörler Nurullah Diyarbakır ve Erdoğan Dönmez’i de kutladı. Katırcı, Balkan şampiyonluğu ve Avrupa Kupası derecesi bulunan Ertuğrul Dönmez ile Balkan  üçüncüsü olan Cengizhan Dönmez’in son yıllarda Erzurum judosu için rol model olduklarını belirterek, iki kardeş sporcunun başarısından gurur duyduklarını belirtti. Kaymakam Katırcı, sporculara en iyi şekilde çalışma imkanı sunan Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligi ile Yakutiye Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Suat Yılmaz’a da teşekkür etti. Kaymakam Katırcı, başarılı güreşçi ve judoculara eşofman takımı hediye ederek, onların gönlünü fethetti.

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+2 = ?

bahis siteleri Betboo giriş