logo

11 Temmuz 2014

KAYMAKAM KATIRCI’NIN ÖRNEK DUYARLILIĞI

 

kaymakam

 

 

Objektif habercilik anlayışıyla her geçen gün büyüyen Kent Vizyon haber portalında gündeme getirdiğimiz ‘’Erzurum’da Kaçak et skandalı’’ haberine Yakutiye Kaymakamı Ahmet Katıcı tarafından açıklama yapıldı.

Kaymakam Katırcı, cadde ortasında kesilen kaçak hayvanlar konusunda gerekli hassasiyeti gösterdiklerini belirterek,  bu yöndeki denetimlerin artacağını ifade etti.

Mahalle başı semtinde sürekli olarak bu yönde denetim yapıldığını belirten Katırcı, ‘’ Mahalle başı semtini sürekli ziyaret ediyorum.  Bu yönde ciddi bir sorunla karşılaşmadık. Kaçak et konusunu hassasiyetle takip ediyoruz. Ekiplerimiz bu yöndeki çalışmalara ağırlık veriyor ve gereken yaptırım uygulanıyor. Halk sağlığının korunması yönündeki çalışmalar bizim için oldukça önemli, vatandaşlarımız şikayetçi oldukları konuları ilgili birimlerimize aktarabilirler’’ dedi.

Öte yandan Kaymakam Katırcı,  söz konusu haberde açıklamalarda bulunan Erzurum Kasaplar Odası Başkanı Kenan Ejder’i makamında kabul ederek, konuyla ilgili bilgi aldı.

Ejder ise, Kaymakam Katırcı’nın örnek çalışmalara imza atan bir bürokrat olduğunu belirterek, Katırcı’ya duyarlılığından dolayı teşekkür etti.

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+8 = ?

#

KAYMAKAM KATIRCI’NIN ÖRNEK DUYARLILIĞI” için 2 Yorum

  1. GÖZ YUMULMASA,ZATEN KAÇAKÇILIĞA CESARET EDEMEZLER.

  2. […] Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne getirilen bir grup şüpheli sağlık kontrolünden geçirildi. Zanlılar, hastanedeki işlemlerinin tamamlanmasının ardından getirildikleri sivil […]

bahis siteleri