logo

KOOP İŞ’TEN BARO BAŞKANI GÖĞEBAKANA ZİYARET

kOOP İŞ  (2)

Koop-İş Sendikası Erzurum Şube Başkan Tarık Toğrul Erzurum Baro Başkanı Talat Göğebakan’a  makamında hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Koop-İş Sendikası Erzurum Şube Başkan Tarık Toğrul, sendikanın yapmış olduğu çalışmalar hakkında   genel bilgiler verdi.

Toğrul,” Koop-İŞ Sendikası, Türk işçi hareketinin en köklü kuruluşlarından biridir. Kurulduğu 1964 yılından bu yana, üyeleriyle, mensuplarıyla saygın bir kurumun simgelerinden biri olmuştur. Koop-İş Sendikası, çağımızın hızla değişen ekonomik ve sosyal ilişkiler içinde daima kendini yenilemiş ve saygınlığını korumuştur. Bugün, Koop-İş Sendikası, Türk sendikacılık hareketindeki özgün yerini, tarihinin bilinciyle yeniden yapılanarak daha ileri bir noktaya taşımak için çok güçlü bir hareketin içindedir. Emeğiyle çalışan insanlarımız bu sendikanın varlık nedenidir. Türkiye’nin en kalifiye işçi kadrolarından biri bizim iş kolumuzda çalışmaktadır. Bu nedenle, işçimizin niteliklerine yaraşır faaliyetlerimiz, geçmişte olduğu gibi gelecekte de sürdürülecek ve sendikamız daha ileriye taşınacaktır. Yeniden yapılanma” sözünü hangi sıklıkla duyduğunuzu bir düşünün. Yeniden yapılanma sadece bir kez yapılıp bitecek bir faaliyet olmaktan çok, örgüt yönetiminin bir parçası haline geldiği genel kabul görmüştür. Bu kavram artık çağdaş dünyanın ve örgütlerin yönetim birimlerinin kaçınamayacağı bir sürecin ifadesidir. Koop-İş Sendikası kurulduğu günden bugüne üyelerinin çıkarlarını korumuş, saygınlığından ödün vermemiştir. Bunu yaparken, hiçbir zaman iş barışını bozmamış, Koop -İş Sendikasının örgütlü olduğu iş yerlerinde işçimiz de işverenimiz de kazanmış, büyümüş, gelişmiştir. Biliyoruz ve inanıyoruz ki Koop-İş Sendikasının örgütlü olduğu her yerde işçi de işletme de ülkemiz de kazançlıdır. Daha müreffeh bir birey, daha kalkınmış bir ülke için çalışan herkes Koop-İş Sendikasının gönül üyesidir.” dedi

Erzurum Baro Başkanı Talat Göğebakan, bu ziyaretten duydukları memnuniyeti ve teşekkürlerini iletti.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+10 = ?

bahis siteleri Betboo giriş