logo

09 Ağustos 2016

KÖPRÜKÖY BELEDİYESİ DEMOKRASİ NÖBETİNDE


imageErzurum’da düzenlenen demokrasi nöbetlerine Köprüköy Belediyesi’nce, yoğun katılım sağlanıyor.

Köprüköy Belediye Başkanı Osman Belli, hafta sonu düzenlenen demokrasi mitingine Köprüköy’den 278 araçla katıldıklarını söyledi.

Köprüköy Belediye Başkanı Osman Belli, Erzurum’da düzenlenen mitinglere yoğun katılım sağladıklarını söyledi.

Belli, şunları söyledi “Tüm halkımızla birlik ve beraberlik içerisinde demokrasi nöbeti tutuyoruz. İlçe Ak Parti teşkilatımızla birlikte hafta sonu düzenlenen mitinge 278 araçlık konvoyla katıldık. Aziz milletimizin ve Başkomutanımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın gayreti, hükümetimizin dirayetli duruşuyla bu bela Türkiye’nin üzerinden atıldı. Erzurum kent merkezinde olduğu gibi Köprüköy’de de olayın yaşandığı andan itibaren tek yumruk olduk ve vatanımızın geleceği için ilçemizin hudutlarında demokrasi nöbeti tuttuk.” dedi.

AK Parti Köprüköy İlçe Başkanı Rıdvan Karasu ise 15 Temmuz darbe girişiminin ardından birlik ve beraberlik ruhunun arttığını belirterek, hainlerin amacına ulaşamayacağını söyledi.

Karasu, mitinglere katılan ilçe halkına teşekkür ederek, 15 Temmuz’da tarihe altın harflerle yazılan Çanakkale’deki mücadele ruhuyla kahramanlık destanı yazıldığını ifade etti.

Demokrasi şehitlerine Allah’tan rahmet dileyen Karasu, yaralılara geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+7 = ?

bahis siteleri