logo

KORGENERAL BAŞOĞLU’DAN, BAŞKAN YÜCELİK’E VEDA ZİYARETİ

KORGENERAL BAŞOĞLU’DAN, BAŞKAN YÜCELİK’E VEDA ZİYARETİ (1)-crop

Erzurum’da görev süresi dolan ve yeni görevi için Yüksek Askeri Şura (YAŞ) kararlarını bekleyen, 9. Kolordu Komutanı Korgeneral Kamil Başoğlu, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik’e veda ziyaretinde bulundu.
Başkan Yücelik’le makamında bir süre görüşen Korgeneral Başoğlu daha sonra ETSO’dan ayrıldı. Korgeneral Kamil Başoğlu ile Erzurum’da görev yaptığı sürede çok iyi bir diyalog içerisinde oldukları ifade eden ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Yücelik, “Erzurum’un ve bölge halkının büyük sevgisini kazanan değerli komutanımızı, ordumuzun yeni komuta kademesinde görmekten büyük mutluluk duyacağız” dedi. Kendisini daima şükran ve minnetle anacaklarını vurgulayan Başkan Yücelik, Korgeneral Başoğlu’na ziyareti anısına gümüş işlemeli Oltutaşı bir tespih hediye etti.
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplanan YAŞ kararıyla Orgeneral rütbesine terfi edecek olan Korgeneral Kamil Başoğlu’nun, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin yeni komuta kademesinde önemli bir görev alması bekleniyor.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+4 = ?

bahis siteleri