logo

27 Haziran 2017

Koşapınar’da festival coşkusu

 

koşBu yıl dördüncüsü tertip edilen etkinliğe, yurt dışından, Türkiye’nin farklı illerinden ve şehir merkezinden katılım oldukça yoğun oldu.

 

Programa Aşkale Belediye Başkanı Şenol Polat, Meclis üyeleri, daire amirleri, İhlas Haber Ajansı Erzurum Bölge Müdürü Ayhan Türkez, Koşapınar Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Haydar Unus, Köy Muhtarı Osman Atalay, İstanbul Dernekler Federasyonu Başkanı Ali Tutar, köy sakinleri ve yüzlerce Koşapınarlı katıldı.

 

Programda konuşan Dernek Başkanı Haydar Unus ve Köy Muhtarı Osman Atalay, geleneksel hale getirdikleri festivale katılım ve destek sağlayan herkese teşekkür ederek birlik ve beraberlik mesajları verdiler.

 

Renkli görüntülerin yaşandığı etkinlikte Dadaşlar Fasıl Ekibi, Halk Ozanları Rahim Sağlam ve İsrafil Öztürkoğlu katılımcılara unutulmaz bir gün yaşattı.

 

Erzurum yöresel orta oyunları ve erkek bar ekibinin gösteri yaptığı şenlik akşam saatlerine kadar coşku içerisinde devam etti.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+10 = ?

www.backlinktr.biz | 523: Origin is unreachable

Error 523 Ray ID: 535795d7ab40cba0 • 2019-11-14 08:23:47 UTC

Origin is unreachable

You

Browser

Working
Vienna

Cloudflare

Working
www.backlinktr.biz

Host

Error

What happened?

The origin web server is not reachable.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Check your DNS Settings. A 523 error means that Cloudflare could not reach your host web server. The most common cause is that your DNS settings are incorrect. Please contact your hosting provider to confirm your origin IP and then make sure the correct IP is listed for your A record in your Cloudflare DNS Settings page. Additional troubleshooting information here.