logo

KÖZZ DÖNER HEDEF BÜYÜTÜYOR

lezzetin-degismeyen-adresi-koz_1

 

Erzurum’un en işlek caddelerinden Cumhuriyet Caddesinde 12 yıldır hizmet veren Közz,döner hedef büyütüyor. İşletme sahibi Sebahattin Ay, markaların batıdan doğuya doğru hedef büyüttüğünü ancak Közz’ün Erzurum merkezli bir büyüme ile batıdaki kentlerde yaygınlaştıracaklarını söyledi.

Erzurum’da açıldıktan sonra kısa sürede fark yaratan Közz’e vatandaşlar tarafından duyulan büyük ilgiden dolay memnuniyetini dile getiren Ay, ‘’Talepleri  karşılamak üzere MNG Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde ve Oltu İlçesi’nde de birer şube ile hizmet veriyoruz,  Ayrıca Erzincan’da 1 Sivas’ta ise 2 şubemiz daha var’’ dedi.
Közz’ü yıllar önce sıradan bir tavuk dönerci olarak düşünüp açmadıklarını belirten İşletme sahibi Ay,amaçlarının hedefleri doğrultusunda marka haline gelen Közz’ü tüm ülke’ye yaymak olduğunu kaydetti.
Giderek yayılan Hatay usulü döneri ilk kez Erzurum’lularla buluşturduklarına işaret eden Ay,kısa süre içerisinde tüm Erzurumluların gözdesi olduğunu söyledi.
Ay, Erzurumlulara Közz’e gösterdikleri yoğun ilgiden dolayı teşekkür ederek,   kaliteden ödün vermeyeceklerini söyledi.

Ay,  son zamanlarda maliyetlerin yükseldiğini,kullandıkları ürünlere zam gelmesine rağmen,”asla kaliteden vazgeçmeyeceklerinide sözlerine ekledi.

Közz dönere gelen müşteriler ise Erzurum’da  kaliteden ödün vermeyen Közz dönerin  markalaşma yolunda emin adımlarla ilerlemesinin kent adına  gurur verici olduğunu söylediler.

Image

Image-1

Image-2

Image-3

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+2 = ?

bahis siteleri Betboo yeni giriş