logo

16 Nisan 2015

KUPALI TEŞEKKÜR

KUPALI TEŞEKKÜR

Yakutiye Spor Kulübü’nün destek sağladığı Cumhuriyet Meslek Teknik Anadolu Lisesinin Kız Futbol takımı bölgeler arası bir turnuvada gümüş kupa aldı. Erzurum’un 1. si kız futbol takımı kendilerine destek veren Yakutiye Spor Kulübü Başkanı Ferhat Mergan’a teşekkür ettiler.
Cumhuriyet Meslek Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Ayhan Akbulut, Kız Futbol takımını çalıştıran okul öğretmeni Elif Gürgen ve futbol takımını temsilen öğrenciler, turnuva için desteklerinden dolayı teşekkür etmek için Yakutiye Spor Kulübü Başkanı Ferhat Mergan’ı ziyaret ettiler. Okul Müdürü Ayhan Akbulut, kız futbol takımlarının oldukça başarılı olduğunu hatırlatarak, “İl birinciliğinin ardından FUTSAL bölgeler arası bir turnuvaya katıldık. Gümüşhane’de yapılan ve Karadeniz, Doğu, Güneydoğu ve İstanbul takımlarının katıldığı turnuvada kızlarımız ikinci olmayı başardılar. Turnuvaya gidiş ve gelişimizde bize desteklerini esirgemeyen Yakutiye Spor Kulübü Başkanımız Ferhat Mergan’a kupamızla gelerek teşekkür ettik” dedi.
Gümüşhane’de kazandıkları gümüş kupayla teşekkür ziyaretine gelen Cumhuriyet Mesleki Teknik Anadolu Lisesi kız öğrencileri, öğretmen Elif Gürgen ve okul müdürleri Ayhan Akbulut, Yakutiye Spor Kulübü Başkanı Ferhat Mergan ile hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+1 = ?

bahis siteleri