logo

Kuşu kurtarırken kollarından olan Ramazan, öğrencilerin gönderdiği videoyu izledi

Ağrı’nın Diyadin ilçesinde yüksek gerilim hattının geçtiği elektrik tellerine takılan kuşu kurtarmak isterken akıma kapılan ve ardından Erzurum’da hastanede iki kolu da kesilen Ramazan Taşdemir’e Türkiye’nin dört bir yanından küçük öğrenciler video mesajlarıyla sevgilerini ve geçmiş olsun dileklerini iletti.

azVideoyu izleyen Ramazan duygulandı ve Fenerbahçe aşkını dile getirdi.

 

Diyadin’de yaklaşık 1 ay önce küçük bir kuşu kurtarmak adına büyük bir fedakarlık yaparak elektriğe kapılan ve daha sonra kollarını kaybeden Ramazan Taşdemir için Hatay’ın Dörtyol ilçesi Karakese İlkokulu’nda görev yapan sınıf öğretmeni İbrahim Gök ve öğrencileri tarafından Türkiye genelinde bir kampanya başlatıldı. Bu kampanyaya Konya, Hatay, Balıkesir, Antalya gibi şehirlerden birçok öğretmen ve öğrenci katılarak video mesajlarıyla Ramazan Taşdemir’e sevgilerini ve geçmiş olsun dileklerini iletti.

 

Videoyu izleyerek duygulanan Ramazan Taşdemir, kendisini unutmayan küçük öğrencilere teşekkür etti.

 

“Fenerbahçe fanatiğiyim”

 

Erzurum Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yanık Merkezinde tedavisi süren Ramazan, en büyük arzularından birisinin Kadıköy’de Fenerbahçe’nin maçını izleyip futbolcularla bir araya gelmek olduğunu söyledi.

 

Ramazan Taşdemir, “Buradan taburcu olduktan sonra Fenerbahçe’nin maçına gitmek istiyorum. Futbolcuları görmek istiyorum” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+10 = ?

www.backlinktr.biz | 523: Origin is unreachable

Error 523 Ray ID: 5354321d1b5f8c92 • 2019-11-13 22:31:26 UTC

Origin is unreachable

You

Browser

Working
Vienna

Cloudflare

Working
www.backlinktr.biz

Host

Error

What happened?

The origin web server is not reachable.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Check your DNS Settings. A 523 error means that Cloudflare could not reach your host web server. The most common cause is that your DNS settings are incorrect. Please contact your hosting provider to confirm your origin IP and then make sure the correct IP is listed for your A record in your Cloudflare DNS Settings page. Additional troubleshooting information here.