logo

26 Mart 2014

Lala Paşa Muhtar Adayı Kargın, seçimlere iddialı hazırlanıyor

1533865_852521198106818_1470649646_nErzurum merkez Yakutiye İlçesi Lalapaşa Mahallesi’nin 19 muhtar adayından Türk Telekom  eski çalışanı 47 yaşındaki Murat Kargın, ilginç bir seçim propagandası sürdürüyor. Kanal 25 televizyonunda muhabir kameramanlık yapan Kargın, seçimlere kısa bir süre kala, seçim analizini içeren kamuoyu haberleri yaparak,  tanıtım broşürlerini dağıtıyor.

Türk Telekom’dan emekli olduktan sonra Erzurum’da yayın  yapan Kanal 25 televizyonunda muhabirlik yapan evli ve 3 çocuk babası Murat Kargın, 30 Mart yerel seçimlerinde merkez Yakutiye İlçesi’nin Lalapaşa Mahallesi’ne muhtar aday oldu. 52 bin nüfusun yaşadığı, 18 bin seçmen bulunan Lalapaşa Mahallesi’nde muhtar olmak için 19 aday yarışıyor. Kiraladığı otobüsle mahalleyi dolaşan Kargın’a  yoğun ilgi gösteren mahalleli, sorunlarını dile getirdiği için Kargın’ı yakından tanıdığını ifade ediyor.

Renkli kişiliği ile tanınan Murat Kargın, rakiplerinin çok olması nedeniyle akıllarda kalabilecek bir seçim kampanyası başlattığını söyledi.

Kargın, “Muhtar maaşlarının 900 liraya yakın olması nedeniyle aday sayısında patlama oldu. Aday sayısı çok olunca ben de seçmene sandık başında kendimi hatırlatmak için böyle bir seçim kampanyası başlattım. Çok güzel projelerim var. Seçilirsem Lalapaşa Mahallesi’ne yeni bir vizyon kazandıracağım” diye konuştu.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+4 = ?

#

Lala Paşa Muhtar Adayı Kargın, seçimlere iddialı hazırlanıyor” için 2 Yorum

  1. OYLAR MURAT MUHTARA.

    EN BÜYÜK MUHTAR MURAT MUHTAR.

  2. LALAPAŞA,YA MURAT MUHTAR YAKIŞIR.

    MURAT MUHTARA OY VERMEYENLER, ÖBÜR DÜNYADA ALLAH’A NASIL HESAP VERECEK?

bahis siteleri