logo

MARKA CİTY KONUTLARI İLE HAYALLER HAYAT BULUYOR

MARKA CİTY KONUTLARI İLE HAYALLER HAYAT BULUYOR

 

Erzurum’da inşat sektörüne iddialı bir şekilde giren Marka City Konutları, manzarası güvenlik sistemi ve çevre düzenlemesiyle farklı bir konsept oluşturuyor.  Marka City Konutları  ödeme planındaki alternatiflerin çeşitliliği ve kolaylığı ile ev almayı düşünenlere  ve hayalindeki konutu isteyenlere rasyonel bir tercih sunuyor.   Hayaller hayat buluyor sloganı ile sektöre iddialı giren Marka City Konutları Yönetim Kurulu Başkanı Ebubekir Üstün Gülakar ile Marka City Konutlarını konuştuk.  Kentvizyon Haber İmtiyaz sahibi Gazeteci Gamze İspirli’ye açıklamalarda bulunan Gülakar,  Marka City Konutlarının sosyal donatı alanı, çevre düzenlemesi, güvenlik sistemli ve ergonomik kullanımı  ile ayrıcalıklı bir proje olduğunu söyledi.

 

Marka City Konutlarını konuştuğumuz söyleşiyi aktarıyor, iyi haftalar diliyoruz.

HABER: Gamze İSPİRLİ

FOTOĞRAF/GÖRÜNTÜ: Kerim BURUCU

 

Sayın Başkan Marka City Konutları nerede inşa ediliyor, proje hakkında bilgi verir misiniz?

GÜLAKAR:  ‘’Konutlarımız Bölge Eğitim Hastanesine yaklaşık 400 metre mesafede TOKİ konutlarının yanı başında 9 bin metrekare alan üzerine inşa edilecektir.

Sayın Gülakar, projenizi diğer projelerden ayıran en önemli özellikler nelerdir? Erzurumlu niçin sizi tercih etmeli?

 

GÜLAKAR:  Konutlarımızın diğerlerinden farkı site olması nedeniyle güvenlik sistemli olmasıdır, bunun yanında   sitemiz beş bloktan müteşekkil olup blok araları 20 metre olacaktır,  dolayısıyla her bir dairenin görü alanı açık olması sağlanmıştır. Peyzaj düzenlemesinde yeşile ağırlık verilmesi ile birlikte çocuk parkı ve  kamelyalarla güzel bir yaşam alanı oluşacaktır.   Ayrıca Erzurum’un olumsuz iklim şartları dikkate alınarak 180 araçlı  plaka okuma sistemi, kapalı otopark park, yapılacaktır kapalı çocuk oyun alanları site marketi,  fitness center, sauna ve banyo,  sosyal içerikli toplantı salonu diğer imkanlarımız içinde yer almaktadır.  Konutlarımız 3 + 1 ve 4 + 1 olmak üzere 160 adet olacaktır.  3 + 1 konutlarımız 145 metrekare net,  4 + 1 konutlarımız 165 metrekare net alana sahip olacaktır. Dairemiz akıllı konut sistemi yapılacak olup, kesintisiz enerji sistemine sahip olacaktır.

Sayın Gülakar,  bu kadar kapsamlı bir konut projesinde ev sahibi olmak isteyenler hangi ödeme alternatifleriyle ev sahibi olacaklar, banka ve faiz yöntemiyle mi ev sahibi olunacak?

GÜLAKAR:  Ev sahibi olmak isteyenler kesinlikle banka ve faizi bulaşmayacaklardır.   Piyasa şartları dikkate alınarak,  riske girmeden,  verdiği parayı imalatta görebilecek şekilde ödeme planı oluşturulacaktır,  ödemeler 3 yıl süreyle vade farksız olarak taksitlendirilecektir, peşinat imalatın seyrine göre alınacaktır.  2 yıl içinde konutları teslim edeceğiz.

Bundan sonraki hedefleriniz nelerdir?

GÜLAKAR:  Projemizi bitirdikten sonra marka isminin bizi markalaştıracağına inanıyoruz.  Projemiz  bizi markalaştıracaktır, daha sonraki imalatlarımızda da o günün şartlarındaki teknoloji dikkate alınarak yapılacaktır.  Marka City Konutları ile hayaller hayat bulacak. Vatandaşlarımızın güvenerek,  bize başvurmalarını arzu ediyoruz. Bana bu fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum.

Verdiğiniz bilgilerden dolayı biz teşekkür ederiz.

 

 

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+3 = ?

bahis siteleri