logo

22 Mart 2014

MHP Genel Başkanı Bahçeli: ‘’Erdoğan manevi değerleri sömürerek, vicdan alemini kirletiyor’’

mhpmhp mhp2

 

 

 Gamze İSPİRLİ’nin haberi

 

 

 

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın manevi değerleri sömürerek, gönül ve vicdan alemini kirlettiğini söyledi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın manevi değerleri sömürerek, gönül ve vicdan alemini kirlettiğini söyledi. Bahçeli, “Başbakan Erdoğan, mübarek zatları, Allah dostlarını, hidayet burçlarını, kamil insanlarımızı birbirine düşürmeye çalışıyor.” diye konuştu.

 

Erzurum’da istasyon meydanında  halka hitap eden Bahçeli, asıl paralel yapının, teröristbaşı Abdullah Öcalan ve PKK terör örgütü olduğunu söyledi. Teröristbaşı Öcalan’ın 2 Nevruz Bayramı’nda yayınlamış olduğu mektupla paralel ihanetin temelini attığını vurgulayan Bahçeli şöyle konuştu: “Bu ihaneti iyi tanıyın.. Hangisi paralel, buna karar verin. Teröristbaşının mektupları, parçalanmanın ifadesidir. Başbakan, Imralı canisi ve çetesinin paralel devlet inşasını görmüyor, bilakis onay veriyor. Başbakan manevi değerlerimizi sömürüyor. Tarikat ehli, mübarek zatları, Allah dostlarını, hidayet burçlarını, kamil insanlarımızı birbirine düşürmeye çalışıyor. Bunun en sonu Erzurum’da tartışılır hale geldi. Manevi dünyamızı, gönül ve vicdan alemimizi kirletmeye, karaltmaya çalışıyor. Bu fısktır, fitnedir, bozgunculuktur. Işte Sayın Erdoğan’ın geldiği nokta burasıdır. Buraya da uzanmışsa Türkiye çok büyük sıkıntılara, büyük bir zedelenmeye, tahribata muhatap oldu demektir. Inanan insanları tarikatlara cemaatlere ayırarak, birbirine düşman etmek doğru bir şey midir? Sen Türk milletine, özellikle Cumhuriyet döneminde gelmiş olan tehlikeli bir zehirsin. Sen iktidardan düşmelisin, sen bu ülkede gerekli cezayı almalısın. AKP’li kardeşlerim özellikle bunlara dikkat edin. Dün Erzurum’daki konuşmalar bu fitnenin, fıskın gereğidir. Buralarda uyanık olun. Türkiye’de inanan insanların da aynen mezhepler gibi, karışıklığa çatışmaya doğru yönelinmesi halinde Türkiye’nin bu millet yapısı, bu barış ve huzuru, bu inancı ne kadar devam edecek?”

Partililerinden 30 Mart’tan sonraki süreçte de dikkatli olmalarını isteyen Bahçeli, sözlerini şöyle tamamladı:

 

“Aziz gençlerim, evlatlarım sana sesleniyorum. Türkiye’de 18-25 yaş arasında 10 milyon 36 bin gencimiz var. 2023 yılına tam 9 yıl var. Aziz evlatlar, siz 2023 yılı cumhuriyetin 100. yıl dönümünde Türkiye’yi siyaseten siz yöneteceksiniz. Üniversitelerde öğretim üyeleri sizler olacaksınız, iş hayatında sizler olacaksınız, serbest meslekte, avukat, doktor, diş hekimi sizler olacaksınız. Sizler serbest hayatta esnaf ve çiftçi olarak Türkiye’nin üretimine, istihdamına katkı sağlayacaksınız. Gelecek sizsiniz. Sokakla sandık arasında sarkaç gibi gidip gelmeye heveslenmeyin, sokaklar karanlık. sokaklar kanlı, sokaklar kirli, sokaklarda kim kimdir bilinmiyor. Türk milletinin teminatı gençlik, sokaklarda değil sandıkta olun. Sandık demokrasi demektir, sandık demokrasi içerisinde milli idarenin sorunları çözüm kabiliyetidir. Sandığın dışında bir şey düşünmeyiniz. Bugünkü iktidardan 10 milyon desteği çektiğiniz vakit, Recep Tayyip Erdoğan havaya fırlar, 3 defa takla atar, yere çakılır. Onun için gençler sokaklarda, şurada burada yanlışa düşmeyin, demokratik haklarınızı kullanın.”ak-parti-ve-mhp-nin-erzurum-savasi-5816881_4295_m

Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+5 = ?

#

MHP Genel Başkanı Bahçeli: ‘’Erdoğan manevi değerleri sömürerek, vicdan alemini kirletiyor’’” için 1 yorum

  1. Gürhan Özorhan : diyor ki:

    Bakınız, gönlü kırık dadaşım ne söylüyor! 31 Mart’ta kalp ritimlerinizi üç hilale göre ayarlayınız. Kâmil şehrime Kamil ve Aydın bir başkan geliyor. HAYIRLI VE UĞURLU OLSUN.

bahis siteleri