logo

26 Şubat 2020

MHP İL BAŞKANI KARATAŞ’IN REGAİP KANDİLİ MESAJI

 

Milliyetçi Hareket Partisi Erzurum İl Başkanı Naim Karataş, manevi dirilişe, manevi arınmaya, kardeşliğe edilmesine vesile olmasını dileyerek Türk ve İslam aleminin Regaip Kandili’ni kutladı.
Karataş, yaptığı açıklamada, manevi hayatta ayrıcalıklı bir yer ve önemi bulunan mübarek üç aylara bir kez daha kavuşmanın, gönül huzurunu yaşadıklarını belirterek “Bu aylar içinde rahmet, mağfiret ve bereket kapılarının ardına kadar açık olması inananlar adına eşsiz bir fırsattır.” görüşünü dile getirdiMHP İl Başkanı Naim Karataş, açıklamasında şunları kaydetti:
“Üç aylık mübarek dönemin, sosyal, toplumsal ve siyasal beklentilerimize umut olması en samimi dileğimdir. Manevi dirilişe, manevi arınmaya, kardeşliğe ve terörün yok olacağı bir ortamının tesis edilmesine vesile olması dileklerimle, Türk-İslam aleminin mübarek üç aylarını ve Regaip Kandili’ni kutluyorum. Regaip Kandil’inin birliğimize ve beraberliğimize katkı sağlamasını, Müslümanların yaşadığı sarsıcı ve hüzün verici hadiselerin sonlanması için bir dönüm noktası olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.”

Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+3 = ?

Betboo giriş