logo

23 Nisan 2015

MHP MİLLETVEKİLİ ARSLAN NARMANDA

ARSLAN

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Erzurum Milletvekili adayı Gökhan Arslan, Narman ilçesine çıkarma yaptı. Beraberindeki partililerle birlikte ilçede çalmadık kapı bırakmayan Arslan, vatandaşlardan yoğun ilgi gördü.
MHP Erzurum Milletvekili adayı Gökhan Arslan, seçim çalışmaları kapsamında Narman ilçesini ziyaret etti. Parti teşkilatını ziyaret eden ve partililerle görüş alışverişinde bulunan Arslan, daha sonra ilçe merkezindeki esnafla sohbet etti, kahvehanelerde vatandaşlarla bir araya geldi. Gökhan Arslan, Narman ilçesinin MHP’nin Erzurum’daki sağlam kalelerinden birisi olduğuna dikkati çekerek, “Narman ilçemizin partimize olan yaklaşımı ve bakış açısı öteden beri bilinmektedir. Bugün de bu şirin ilçemizde vatandaşlarımızdan büyük ilgi gördük; bu da bizi çok sevindirdi. Allah’ın izniyle 7 Haziran’da diğer birçok ilçemiz gibi, Narman da tercihini MHP’den yana yapacak” diye konuştu.
Narman’ın, Erzurum’un model ilçelerinden birisi olduğunu dile getiren MHP Milletvekili adayı Gökhan Arslan, “Bizim geçmişte Narman ilçemize yönelik olarak yaptığımız hizmetler herkesin malumudur. İnşallah 7 Haziran’daki seçimlerden sonra Narman ilçemizde hizmete kaldığımız yerden devam edeceğiz. Çünkü ilçemizde gördüğümüz ilgi ve alaka bizleri çok mutlu etti. Bizler de bu teveccühe layık olabilmek için elimizden geleni yapacağız” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+1 = ?

bahis siteleri