logo

09 Eylül 2014

MHP PASİNLER İLÇE BAŞKANI SEZER :”BİZİ KİMSE OYUNA GETİREMEZ”

MHP PASİNLER
MHP Pasinler ilçe Başkanı Sedat Sezer “Bizi asla oyuna getirip sokağa indiremezler. Biz demokrasiye inanmış milliyetçiler olarak birlik ve beraberlik içinde ülkenin ilerleyebileceğine inanan insanlarız. Milliyetçilik ötelemek değil herkesi kucaklayabilmektir” dedi. MHP’li sedat sezer “Bizi oyuna getirip sokağa indiremezler”
Türkiye’nin zor bir dönemeçten geçtiğini söyleyen Pasinler ilçe Başkanı Sedat Sezer , durumu izah etmenin zor olduğunu ve ülkenin adeta ölüm kalım dönemi geçirdiğini ifade etti. Milli değerlerin ayaklar altına alındığını ileri süren sezer, “Yetim hakkı ‘yemem yedirmem’ diyenlerin neler yediğini görüyorsunuz. Her şey ayan beyan ortada. Görmemek, oralı olmamak mümkün değil. Fakat görebilmek için göz gerekiyor” dedi.
Bütün dertleri bizi sokağa çekmek
“Bizi sokağa çekemezler. Bütün dertleri bizi sokağa çekmek. Bizi sokağa çekerek MHP’nin yükselen trendini durdurmak istiyorlar. Her ülkücü ve her MHP’li bu vatan için canını vermeye hazırdır. Bizi asla oyuna getirip sokağa indiremezler. Biz demokrasiye inanmış milliyetçiler olarak bu ülkedeki herkesi kucaklayabilen, birlik ve beraberlik içinde ülkenin ilerleyebileceğine inanan insanlarız. Milliyetçilik ötelemek değil herkesi kucaklayabilmektir. Biz Türk’üz, doğruyuz, çalışkanız diyebilen bir toplumuz. ‘MHP çözüm getirmiyor. Ne yapmak istediğini bilmiyor’ diyenler var

ENVER GÜLER- KENTVİZYON 25

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+1 = ?

iddaa tahminleri banko tahmin gaziantep escort