logo

28 Mart 2014

MHP Yakutiye İlçe Başkanı Aksakal, ‘’Başkan Korkut, taşeron işçileri tehdit ediyor’’

mhpMHP Yakutiye İlçe Başkanı Cihan Aksakal,   Yakutiye’de  yerel seçime iddialı hazırlandıklarını belirterek, ‘’Halkımız  bu dönem partimize büyük ilgi gösteriyor’’ dedi.

4 aydır yoğun bir seçim  çalışması yaptıklarını belirten Aksakal, ‘’ Yakutiye’de 130 ev toplantısı, 90 kahvehane toplantısı, 34 köyde ziyaretler yaptık. Çaykara bölgesinde kadın irti,bat bürosu açarak,  kadın kollarımızın çalışmalarını etkinleştirdik.  Bu dönem partimize yoğun bir ilgi vardı’’ diye konuştu.

YAKUTİYE BELEDİYE BAŞKANI KORKUT’A ELEŞTİRİ

Yakutiye sınırları içerisindeki  MHP seçim  çalışmaları konusunda  Başkan Korkut’un tepkili olduğunu belirten  Aksakal, ‘’ Sayın Korkut, seçim sürecinde çok gerginleşti, sadece Başbakanın çalışmalarıyla seçim propagandası yürütebiliyor.  Taşeron  işçilere sürekli tepki gösteriyor, işten çıkarılmakla tehdit ediyor. Böyle bir  yönetim anlayışı olamaz. Gittiğimiz bir köyde köy halı köyün sorunlarını dile getirip hizmet isterken, şöyle bir ifade  kullanmış: ‘’ Şehirde 250 kişilik site dururken, sizin 250 kişiyi ilgilendiren sorunlarınızla mı ilgileneyim’’ bu bakış açısı bir belediye başkanına yakışmıyor. Sayın Korkut’u sağduyulu olmaya davet ediyoruz’’ dedi.

MHP Genel Başkanı Bahçeli’nin mitingine olan ilginin seçim sonuçlarına yansıyacağını belirten Aksakal,  mitingin taşıma kalabalıklarla doldurulmadığını da sözlerine ekledi.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

8+5 = ?

bahis siteleri