logo

16 Mart 2014

MHP’e Erzurum’da köylere yoğunlaştı

Milliyetçi Hareket PartisiErzurum İl Başkanlığı seçim çalışmaları dolayısıyla bugün 750 köyü eşzamanlı ziyaret etti. Ziyaretten önce basın mensuplarına açıklamalarda bulunan MHP Genel Başkan Yardımcısı Oktay Öztürk,Bugün itibariyle burada Palandöken ve Aziziye ilçe teşkilatlarımızın organizasyonu ile 120 civarında araç köylere hareket edecek. Burada bulunan her araç en az 3 köyü ziyaret edecek. Bugün Erzurum’un 750 civarında köyüne Milliyetçi Hareket Partisi fiilen girmiş olacak.” dedi.

Köylere yönelik yapılan bu programın Türkiye’de bir ilk olduğunu belirten Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Oktay Öztürk, “İki ilçemiz hariç Tortum ve Horasan; Horasan’ın kurtuluş yıl dönümü olduğu için, Tortum’da da miting olduğu için onlar dün yapıldı.

Bugün itibariyle burada Palandöken ve Aziziye ilçe teşkilatlarımızın organizasyonu ile 120 civarında araç köylere hareket edecek. Burada bulunan her araç en az 3 köyü ziyaret edecek. Bugün Erzurum’un 750 civarında köyüne Milliyetçi Hareket Partisi fiilen girmiş olacak. Bu seçimlere verdiğimiz önem de buradan anlaşılmaktadır.” dedi.

 

“TÜRKİYE’NİN KADERİNİ BAŞKA ELLERE BIRAKMA NİYETİNDE DEĞİLİZ”

 

mhp-erzurum750Bu seçimin sadece belediye seçimi olmadığını vurgulayan Öztürk, seçimin önemini şöyleifade etti: “Biz belediye başkanlıkları seçimi olarak bakmıyoruz. Çünkü seçilecek belediye başkanları adaylarımız çok daha farklı misyonlar üstlenmiş vaziyetteler bu durumda. Türkiye’nin kaderini başka ellere bırakmak niyetinde değiliz. Biz inşallah Erzurum’da yerel yönetimlerde büyükşehir belediye başkan adayımız ve ilçe belediye başkan adaylarımızla kararlı bir şekilde yerel yönetimlerde olacağımız inancıyla hareket ediyoruz. Yükünüz ağır Erzurum’da da kirli bir oyunun tezgahlandığını biliyoruz. Ama Erzurum’da MHP’nin iktidarı sayesinde ayrımcılık tohumları oldukları yerde kalacak. Millet yine o birlik ve beraberlik içerisinde yaşamanın huzurunu iliklerine kadar hissedecek. Bunun tek teminatı da Milliyetçi Hareket Partisi’dir. Başka da teminatı yoktur.”

 

“GÖNÜL BİRLİĞİ DIŞINDA ORTAK BİR PAYDA YOK”

 

MHP Erzurum Büyükşehir Belediye başkan adayı Prof. Dr. Kamil Aydın ise şöyle konuştu: “Son zamanlarda siyaset Erzurum’da çok hareketlendi. Burada etrafınıza bir bakın, gönül birliği dışında ortak bir payda yok. Burada kamunun bir aracı yok. Kamuya ait bir helikopter yok. Uçak yok, otobüs yok. İşte Milliyetçi Hareket Partisi’nin kararlılığı bu resimden görünüyor. Bizde kul hakkına, beytül mala ve haram lokmaya el uzatmak yok. Işte böyle bir hareketin inşallah sonucu da Bereketli olacaktır. 31 Mart itibariyle Erzurum’un siyasi kurtuluşu diğer kurtuluşlara ilave edilecektir. Milliyetçi Hareket Partisi her zaman devleti düşünen, ilkelerini düşünen bir harekettir.”

 

MHP Genel Başkan Yardımcısı Oktay Öztürk, Büyükşehir Belediye başkan adayı Prof. Dr. Kamil Aydın ve Il Başkanı Zekai Kaya daha sonra partililerle birlikte köylere hareket etti.

Etiketler: » » » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+8 = ?

#

MHP’e Erzurum’da köylere yoğunlaştı” için 1 yorum

  1. İsim * : diyor ki:

    kamıl hoca gıttiği her yerde buyuk ilgi ile karşılaşıyor

bahis siteleri