logo

13 Mart 2014

MHP’li Köse, Palandöken’deki seçim çalışmalarına katıldı

mhp

MHP Palandöken Belediye Başkan Adayı Ahmet Kazanç, 30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler  öncesinde çalışmalarını sürdürüyor. Kazanç, MHP Eski Milletvekili İsmail Köse ve MHP Palandöken İlçe Başkanı Fetullah Yapan  ile birlikte ilçe esnafını ziyaret etti.

MHP heyetine  yoğun ilgi gösteren vatandaşlar, sorunları hakkında bilgi verdiler.

İlçede bulunan kahvehanelerde halka hitap eden Köse , “30 Mart’ta yapılacak olan seçimlerin ardından Allah’ın izniyle şehrimize en iyi hizmetleri sunarak, Erzurum’u hak ettiği konuma getireceğiz. Sizlerden adayımıza destek bekliyoruz’dedi.

 

 

MHP’nin tüm kadrolarının ‘insan odaklı’ hizmet anlayışına sahip olduklarının altını çizen Kazanç ise  Palandöken ilçesinde inşa etmeyi arzuladıkları belediyecilik hizmetlerinin ilkelerini sıraladı.

 

“Bizim için ‘önce insan’ anlayışı en ön planda olacak” diyen Kazanç, alınan bütün kararlar ve bu kararların uygulama süreçlerinde şeffaflığa özen göstereceklerinin altını çizerek, “İlçemizi ilgilendiren her konuda katılımcılık bizim arayacağımız başlıca faktör olacak. Üretilen hizmetlerde öncelik planlaması ve ihtiyaca uygunluğun yanı sıra, bu hizmetlerin yürütülmesinde adilane ve tarafsız bir yaklaşım sergilemek, en önemli ilkelerimiz olacak” diye konuştu.

İlk hedeflerinin, Palandöken ilçesini, adını aldığı Palandöken gibi gözde bir turizm merkezi haline getirmek olduğunu ifade eden Kazanç, “Bu hususta ayakları yere basan, ilçemize kısa, orta ve uzun vadede sosyal ve ekonomik canlılık kazandırabilecek kabiliyete sahip projelerimiz var

Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+7 = ?

bahis siteleri